Umíme toho opravdu hodně
Naše servery jsou uloženy v nejmodernějším datacentru v České republice - v pražském Serverparku. Toto úložiště se může pyšnit nejvyšším technologickým standardem ve své kategorii. O svá data se rozhodně nemusíte bát. Vše, co napíšete nebo nahrajete na svůj web můžete smazat pouze vy sami.
Kupujete si u nás tarif, email nebo si prodlužujete doménu? Na Webgarden můžete platit pohodlně on-line pomocí své kreditní karty, služby PayPal, PayU nebo mobilem přes QR kód. Pokud si u nás spravujete e-shop, Vaši zákazníci jistě ocení naše rozsáhlé možnosti plateb.
Na svůj web si můžete umístit text, obrázek, video a cokoliv dalšího. Vše si přehledně a libovolně sestavíte do rubrik podle svého bez nutnosti znát webové technologie. To se Vám hodí například při psaní osobního blogu nebo při tvorbě firemní prezentace. Veškerý obsah si můžete kdykoli upravit podle svých požadavků.
Naše služba je neustále dostupná. Svůj web si můžete spravovat a vylepšovat kdykoli budete chtít.
Své webové stránky můžete jednoduše propojit se sociálními sítěmi. Nabízíme několik možností, jak do svých stránek vložit osobní nebo firemní profily. Vaši návštěvníci tak mohou Váš web sledovat, komentovat nebo třeba sdílet ať už na Facebooku nebo Twitteru. 
Při správě webu na Webgarden můžete svým návštěvníkům nabídnout odběr newsletteru, který jim sestavíte. Na vytvořenou databázi fanoušků můžete rozesílat velké množství newsletterů podle svého tarifu.
Při tvorbě webu na Webgarden si všechny změny můžete okamžitě zobrazit a ověřit. Cokoli změníte, se ihned projeví on-line. Při psaní článků jistě oceníte, že datum a čas uveřejnění si můžete nastavit podle potřeby.
22.10.2019 20:35:02
Tým Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one