Herní web Spite.cz získal první místo v mimořádné soutěži webových stránek. Správce webu Jakub Hergesell vyhrál prémiové služby společnosti Webgarden na dalších deset let.
Essox je mezi spotřebiteli oblíbená forma financování na dluh a na českém trhu má již více než 20 letou tradici. Mezi platebními metodami e-shopů firmy Webgarden doplňuje platbu převodem, platební kartou a PayPalem.
PayU je v České republice oblíbený prostředek k placení na Internetu. Zahrnuje několik metod - od platebních karet a rychlých online převodů až po službu MasterCard Mobile a platbu složenkou. Propojení e-shopu s PayU je na Webgarden zdarma.
WEBGARDEN s.r.o. představil 4.12.2013 novou podobu své vlajkové služby pro snadnou tvorbu stránek. Kromě nové titulní stránky zahrnují změny několik nenápadných, ale významných novinek.
WEBGARDEN s.r.o. představuje 16.10.2012 vylepšenou tvorbu stránek ve své aplikaci Webgarden.cz. Kromě přehlednějšího ovládání, nových funkcí a vzhledů byla zpřístupněna také mobilní editace stránek na adrese m.webgarden.cz.
Představujeme novou dokonalejší verzi svého redakčního systému rozšířenou o celou řadu nových funkcí a možností. Dovoluje tak běžným uživatelům...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one