Co je to Webgarden?
Webgarden je služba pro tvorbu a správu webových stránek. Začali jsme v roce 2006 a od té doby u nás vzniklo statisíce webů, blogů, firemních prezentací a eshopů.
Jak to funguje?
Úplně jednoduše! V přehledné administraci vložíte na stránku vše, co potřebujete - texty, obrázky i videa. Potom si nastavíte rubriky a vyberete si barvy. Jakmile změny uložíte, bude vše okamžitě online.
Co musím umět?
Vůbec nic. U nás si může webové stránky založit naprosto každý bez předchozích zkušeností. Během tvorby webu vás provází nápověda a v rubrice Help pro Vás máme spousty článků a rad, jak si stvořit web. 
Můžu mít na Webgarden profesionální stránky?
Určitě. Přesto, že jsme služba především pro ty, kteří s tvorbou webu mají minimum zkušeností, nabízíme spoustu pokročilých funkcí a nástrojů pro správu profesionálního webu. Jak všechny funkce použít se dozvíte na našem Blogu a v sekci Help.
Jak mám začít?
Klikněte na tlačítko “Stvořte si web podle svého”, zadejte název svého webu, přihlašovací údaje a máte vlastní webové stránky! Poté si nastavte vzhled webu, který se vám nejvíce líbí a upravte si ho podle svého. Vše online bez nutnosti instalace programu.
Máte k dispozici návod?
Samozřejmě. Všechny návody naleznete v rubrice Help. Pro začátečníky je zde podrubrika Tvoříme web a pro zdatnější uživatele sekce Pokročilé. Tipy a novinky pravidelně přidáváme do rubriky Blog.
19.10.2019 20:53:55
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one