Na rozdíl od rubrik se struktura nijak netýká hierarchie stránek, ale definuje čistě prostorovou podobu stránek pomocí těchto bloků (záhlaví stránek, levé a pravé panely a zápatí).
Rubriky (a témata) slouží k hierarchické organizaci obsahu Vašich stránek. Množství či zanoření rubrik není omezeno. Rubriky nemusí být vždy zobrazeny na klientské stránce.
Většinou si vystačíte s jediným Menu na stránce, které Vám bylo automaticky vygenerováno. Webgarden ale umí používat neomezené množství Menu.
Obsah nebo také multimediální obsah, který se vkládá na stránky. Webgarden nabízí tyto a další druhy obsahu: Odstavec textu, Titulek, Obrázek, Formátovaný text, Video, ...
Každý článek, rubrika nebo zboží mají dvě části: obsah a náhled. Zatímco detail je vidět po prokliknutí dovnitř článku (nebo rubriky a jiné), náhled je vidět naopak před vstupem do článku.
Články, Zboží, Diskuzní fóra nebo obecně Dokumenty jsou samostatné útvary zařazené v rubrice, které obsahují další Multimediální obsah. Typickým Dokumentem je třeba novinový článek, ...
Pokud smažeme rubriku nebo dokument, přesune se do složky Ostatní -> Koš. Obsah není trvale vymazán a můžeme ho obnovit. Pokud však smažeme některý z prvků, do koše se nepřesune a není možné jej pak obnovit.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one