Jednou z nejoblíbenějších služeb od Google jsou Mapy. Ty umožňují mimo jiné i vložení map přímo do obsahu webových stránek. Poradíme Vám, jak si vygenerovat API klíč a vložit jej do adminitrace, abyste mohli Mapy Google používat na svém webu.
Nemusíte být analytik, statistik nebo matematik na to, abyste rozuměli základním údajům o tom, jak se návštěvníci Vašich webových stránek chovají, co je zajímá a kolik jich vlastně je. Dnes si řekneme, jak propojit svůj web s analytickým nástrojem Google Analytics, díky kterému můžeme sledovat návštěvnost našich webových stránek.
Největší sociální síť Facebook neslouží pouze k prezentaci fotek z dovolené či rodinné oslavy, ale také ke sdílení zajímavých obsahů. V tomto článku si ukážeme, jak jednoduše nastavit požadovaný obrázek a text při sdílení Vašich stránek na Facebooku.
Máme pro vás návod, jak si na web přidat nejrychleji rostoucí sociální síť v ČR za rok 2015. Na Instagramu je v Česku téměř půl milionu lidí a počet uživatelů se každým dnem zvyšuje. Přinášíme několik tipů, jak si na webové stránky přidat příspěvky z Instagramu.
Přinášíme vám článek o tom, jak využít dostupných funkcí pro nastavení obrázků. Na Webgarden si svůj web řídíte sami přesně podle svých představ. Proto nabízíme u většiny funkcí rozšířené možnosti a každý, kdo si je vyzkouší nakonec zvolí nastavení, které se mu nejvíce líbí.
Stránky na Webgarden si můžeme nově vylepšit pomocí online chatu se zákazníky Smartsupp, který je v základní verzi zdarma. V tomto článku si ukážeme, jak chat do stránek vložit a jaké jsou základní možnosti jeho nastavení.
Webgarden od nynějška nabízí kromě 4 předpřipravených zvýraznění také možnost vytvořit si libovolné množství vlastních zvýraznění. To ocení především náročnější tvůrci stránek na Webgarden.
Chat Zopim.com je populární způsob, jak poskytnout návštěvníkům webu či e-shopu pomoc. Na naší stránce se zobrazí v pravém dolním rohu diskuzní okénko “Jak Vám mohu pomoci?”, do kterého může návštěvník...
Webgarden nabízí rozsáhlou možnost nastavení přístupových práv na stránkách. V tomto návodu si ukážeme k čemu je můžeme používat, a jak se dají nastavit.
Tento návod nám pomůže s vložením fotografie na pozadí našich stránek. Důležité je zmínit, že ne vždy je to vhodné a hlavně, že ne u všech vzhledů to lze jednoduše udělat.
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one