logo.png
Nově můžete uživatelům umožnit vyhledávat na Vašich stránkách i pomocí nejpoužívanějšího českého vyhledávače Seznam.cz.
Plánujete si založit eshop s oblečením? WRC-shop.net Vám ukáže jak na to!
wrc-banner.jpg
Chtěli byste vytvořit stránky o pochutinách a nevíte jak začít? Inspirujte se na DobrůtkyZVysočiny.cz.
dobrutky-banner.png
Jak pěkně mohou vypadat stránky projekční kanceláře a co by se na nich dalo ještě zlepšit?
lzprojekt-banner.png
Stránky Slowprint.nolimit.cz zaujmou na první pohled osobitým grafickým provedením. Jejich hlavní klady a zápory si můžete přečíst v článku.
SlowprintArt-banner.png
Co se na stránkách UmeleckáDielňa.com povedlo a co by naopak bylo dobré vylepšit, aby stránky působily profesionálněji? Přečtěte si v článku...
umeleckadielna-banner.png
Vážení uživatelé, aktualizace doplňku antiviru Avast pro prohlížeč Firefox v posledních dnech způsobuje, že se administrace a všechny ostatní stránky Webgarden "sesypou" do levé části stránky. Problém řešíme přímo s Avastem, do té doby ale doporučujeme buďto použít jiný prohlížeč a nebo doplňek Avastu zakázat (Firefox > Správce doplňků > Rozšíření).
Webgarden dnes slaví 8. výročí svého startu. Děkuje svým uživatelům za věrnost v lepších i horších časech. Budeme se nadále zlepšovat s maximálním nasazením!
Připravili jsme pro vás více typů menu a řazení zboží na stránkách. Využijte například horizontálně zobrazované menu a zboží v eshopu řaďte třeba podle abecedy. Přečtěte si více o novinkách a jak je snadno nastavit...
V jednom z předchozích článků jsme si řekli, že sociální sítě mohou posloužit jako bezplatný a přitom velice efektivní nástroj k propagaci webových stránek. Dnes budeme v tomto duchu pokračovat a společně se podíváme na to, jak se takto dá využít jiná, avšak též velice populární platforma – Twitter.
wg-twitter1.png
Připravili jsme pro Vás nový vzhled hned v osmi barevných provedeních. Líbí se Vám více design s hranatými, nebo spíše zakulacenými prvky?
Co říkáte na novinky? Vyplňte, prosíme, krátký dotazník.
Přečtěte si jaké novinky představil Webgarden 4. prosince 2013.
V jednom z minulých článků jsme se věnovali tomu, jak snadno lze využít Facebook k propagaci internetových stránek. Zároveň jsme si ukázali, jak na facebookové stránky nalákat první fanoušky a tím tak začít budovat svou fanouškovskou základnu. Začátky však nebývají nikdy jednoduché a jinak tomu není ani při získávání fanoušků na Facebooku...
reklama9.png
Stránky karifreestyle.com na první pohled zaujmou výraznou grafikou, která jim dává osobitý a snadno zapamatovatelný charakter. Hned ze záhlaví je jasně patrné, o čem stránky jsou a vhodným doplněním je i ukázkové video.

Více se dočtete přímo v článku...
Hlavička32.jpg
V dnešní recenzi se zaměříme rovnou na dva weby vytvořené na Webgarden.cz, jelikož mají společné téma i obdobnou strukturu. Jedná se o stránky dvou menších obcí Obec-DobráVoda.cz a Radňoves.cz.
http://radnoves.cz/
http://radnoves.cz/
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one