vykup-pc_002.png
Jiří Fojtík spravuje vlastní weby na Webgarden už od roku 2011. Za tu dobu vytvořil několik zajímavých projektů a přesto, že začínal metodou pokus omyl, jsou jeho weby stále navštěvovanější. Přinášíme inspirativní rozhovor s dlouholetým uživatelem Webgarden.
Prodejnausalvatora_záhlaví.png
Pražský obchod s kořením, který má tradici přes 45 let začne prodávat online na prodejnausalvatora.cz. Další nástroj, jak zvýšit prodej nebo se už dnes jedná o samozřejmost? Nejen na to jsme se ptali Ireny Velebilové, která pokračuje v rodinné tradici a převzala vedení obchodu po své mamce.
Máme pro vás návod, jak si na web přidat nejrychleji rostoucí sociální síť v ČR za rok 2015. Na Instagramu je v Česku téměř půl milionu lidí a počet uživatelů se každým dnem zvyšuje. Přinášíme několik tipů, jak si na webové stránky přidat příspěvky z Instagramu.
Pokud to se svými webovými stránkami myslíte vážně a chcete spravovat web na profesionální úrovni, určitě si pořiďte vlastní doménu. V případě firemní prezentace nebo eshopu je to téměř samozřejmostí. Pojďme se společně podívat na to, proč mít vlastní doménu a co všechno to přináší.
beranek_admonter_2.jpg
Vyrábí unikátní dřevěné obklady, podlahy a celé interiéry. Působí i na českém trhu a k informování o svých novinkách si vybrali Webgarden. O tom, jakou roli hraje web admonter.info v aktivitách společnosti Admonter, jsme si povídali s jejím zástupcem Stanislavem Beránkem.
kulichy_net.png
Jak vydělávat na svém koníčku a jakou roli v tom hrají webové stránky? Nejen o tom jsme si povídali s Libuší Honcovou z webu kulichy.net, která své vlastnoručně háčkované kulichy prodává online už tři roky.
V lednu bude Webgarden slavit už 10 let. Za tu dobu jste u nás vytvořili statisíce povedených webových stránek. Abychom společně oslavili naše první jubileum, připravili jsme pro Vás soutěž o prémiový web s vlastní doménou na 10 let zdarma a individuálním školením.
Společnost Google oznámila, že od 1. října 2015 bude postihovat veškeré webové stránky, které nebudou mít souhlas koncového uživatele s používáním souborů cookie na jejich stránkách. Tento požadavek je zanesen i ve směrnicích Evropského parlamentu a Rady 2002/58/ES, které ale nejsou v českém právu zcela implementovány. Přesto, že je situace značně nepřehledná a nikdo vás nyní za absenci souhlasu s cookies nemůže postihnout, má Webgarden pro své uživatele jednoduché řešení.
Měření konverzí na Heureka.cz se od 1. září 2015 mění. Pro využívání této služby je potřeba změnit speciální skript. Uživatelé Webgarden žádný skript měnit nemusí. Naši programátoři se o to postarali.
Naši programátoři tomu říkají persistentní přihlášení. Všem, kteří si na Webgarden spravují své stránky po svém a "persistentí přihlášení" jim nic neříká, to ale celkem usnadnilo práci. Už se nemusíte neustále přihlašovat, nyní stačí při přihlášení kliknout na "Neodhlašovat".
Už žádné zdlouhavé vyplňování čísla účtu, banky, variabilních symbolů, částky a dalších informací pro zaplacení služeb na Webgarden. Nyní dostanete ke každému bankovnímu převodu unikátní QR kód, kterým můžete okamžitě zaplatit. Stačí mít na svém chytrém telefonu nainstalovanou mobilní aplikaci své banky.
Uživatelé s tarifem Gold nebo Platinum si mohou svůj e-mail na Webgarden pohodlně spravovat přes různé externí e-mailové služby. Abychom Vám ukázali, jak si jednoduše propojit e-mail na Webgarden s jinou službou, vybrali jsme pro Vás Mozilla Thunderbird, se kterou máme velice dobré zkušenosti a u nás v kanceláři ho používáme skoro všichni.
Live chat je populární způsob, jak nabídnout zákazníkům online podporu a okamžitě tak zodpovědět jejich případné otázky. Používání live chatu je jednoduché pro návštěvníky i majitele stránek a oproti jiným formám komunikace má mnoho výhod.
Představujeme dvě novinky týkající se tvorby Menu na Webgarden. První a zásadní změnou je nová možnost vytvářet Menu z jakýchkoliv rubrik, které mají podrubriky. Do teď to bylo možné jen z kořenových rubrik.
Již 9 let inspiruje Webgarden své uživatele k tvorbě webových stránek.
Od 1. ledna 2015 se na některé zboží vztahuje druhá snížená hladina DPH 10 %.
I letos jsme pro vás připravili šest nových vánočních vzhledů, kterými můžete ozdobit svůj web. Vyberte si a nastavte v administraci svých stránek pod záložkou Vzhled.
Jednou ze základních úprav webu je i změna fontu. Kromě barvy a velikosti máte možnost změnit i font samotný. Pokud vám nestačí základní nabídka, rozšiřte si ji o fonty z knihovny Google Fonts. Ukážeme vám, jak na to.
Fotografie se staly nedílnou součástí webu a velice často je seskupujeme do alb. Trendem posledních let jsou tzv. masonry galerie a my si v tomto článku si ukážeme, jak takové fotogalerie vytvořit.
gallery_1b_alaska.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one