Webová zahrádka pro vaši prezentaci: přehledná, uživatelsky přívětivá a zdarma
Stále více lidí nakupuje přes internet a i v nejzapadlejší vísce je dnes internetové připojení nedílnou součástí domácností. A právě vlastní webové stránky je snadná a rychlá cesta, jak nabídnout své zboží nebo služby a zviditelnit svoji firmu či „jen“ najít prostor pro prezentaci svých nápadů, zřídit si blog nebo galerii. Že nevíte, kde začít? Začněte s Webgarden.cz a uvidíte, že vytvoření vlastních stránek rychle, snadno a zdarma není žádná věda.
Snadné založení stránek
Je možné, že spíše než vysedávání u počítače věnujete svůj čas něčemu zcela jinému. Jistě předmětu svého podnikání. Takže s tvorbou webových stránek nemáte žádné zkušenosti. Jenže tady ani nemusíte. S Webgarden.cz je zřízení vlastního webu velmi jednoduché. Dbáme na přehlednost a základní struktura je vytvořena tak, aby se mohl zorientovat opravdu každý návštěvník.
Počítali jsme od začátku s tím, že budete rádi, když vás při celém procesu „nenecháme ve štychu“, a tak vás provedeme registrací opravdu krok za krokem. Prostor pro svou prezentaci tak získáte doslova za chvilku. Jakým způsobem pak stránku vylepšíte, bude záležet jen na vás. I na tyto věci myslíme, a proto pro vás připravujeme spoustu článků a rad, jak vzhled vylepšovat a přizpůsobovat vlastním požadavkům i měnícím se požadavkům vašich zákazníků.
Pomoc s výběrem názvu
Nad jménem pro svoje stránky přemýšlí jistě každý, kdo uvažuje o založení. Ne každý název je ale v této době volný či se lehce zapamatuje. Z toho důvodu u nás najdete rady, jak vytvořit ideální jméno pro svou stránku. S dobře zvoleným jménem vás najde daleko více lidí. Také vás na naší domovské stránce stručně provedeme jednoduchými pravidly, jak to zaonačit, aby si vás a vaši firmu nejen zapamatovali potenciální zákazníci, ale také jak nejlépe „podsunout“ název vaší firmy internetovým vyhledávačům.
Přehledné uspořádání
Víme, že méně je více. Proto stránky naší domény nezatěžujeme zbytečně velkými soubory, které by se načítaly třeba půl hodiny, a návštěvníky spíše odrazovaly, než vítaly. Strukturu stránek také podřizujeme účelnosti a přehlednosti a vaši zákazníci se tak nebudou muset proklikávat spoustou odkazů. Právě přehlednosti a intuitivního ovládání stránek zaštítěných Webgarden.cz si naši stávající uživatelé opravdu cení. Což mimo jiné vyplývá z rozhovorů, přečtěte si některé.
Proč poskytujeme web zdarma?
Zvláště v začátcích podnikání má člověk spíše hluboko do kapsy a vystavění samostatných stránek stojí v dnešní době nemalý obnos. Proto jsme se rozhodli dát všem začínajícím šanci. Sami jsme s Webgarden.cz také jednou začali a moc dobře víme, jaké to je. Do základního typu webových stránek tak nemusíte investovat ani korunu.
Kromě podnikatelských aktivit poskytujeme mnoha lidem prostor prezentovat svoje koníčky, ať už se zabývají akvaristikou, nebo třeba pěstitelstvím masožravých rostlin. Jsme připraveni
i na uživatele, kteří chtějí prostřednictvím internetu prezentovat svoje názory, a proto máme propracovaný redakční systém. Ať už se chystáte založit si blog o společenském dění, nebo třeba o módě, naše stránky se vám přizpůsobí.
Rady pro uživatele – blog a novinky
Na Webgarden.cz můžete vybudovat svůj internetový obchod zcela zdarma. To ale v žádném případě neznamená, že bude ve srovnání s ostatními působit jako chudý příbuzný. Díky novinkám a seriálům, které pravidelně uveřejňujeme na domovské stránce, budete vědět o všem důležitém, co se ve světě webových prezentací děje. Máme pro vás připraveny praktické rady, jak to zařídit, aby váš článek internetové prohlížeče umístily při vyhledávání na přední příčky, a tedy jak být stále na očích. Také vám budeme přinášet novinky ohledně trendů v grafice stránek a připravujeme seriál o zajímavých a inspirativních webech v Česku
i v zahraničí.
Nesmíme zapomenout ani na rady, jak vylepšit prezentaci zboží a jak nejlépe předat potřebné informace o vašem podnikání. A další seriály budou postupně přibývat. Vše najdete na Webgarden.cz v odrážce Blog a Nápověda.
Jak vytvořit e-shop
Jedním z výše zmiňovaných seriálů je už uveřejňovaná série článků věnovaná tvorbě e-shopu. Jdeme na to opravdu od lesa a jednoduše vysvětlíme i úplným začátečníkům, jak přilákat na stránky zákazníky a jak jim co nejvíce usnadnit nákup a výběr zboží. Protože víme, že právě založení internetového obchodu nebo podnikání v oblasti služeb je pro spoustu našich uživatelů důležité, rozhodli jsme se v první řadě zpracovat právě toto téma.
Vytvořte si stránku podle sebe
Při poskytování prostoru myslíme jak na ty z vás, kteří chtějí systém stránek co nejjednodušší a zcela podřízený funkčnosti, tak na ty, kdo počítají se složitější formou stránek – ať už se jedná o redakční systém nebo třeba o prezentaci umělecké tvorby. Proto nabízíme hned několik možností vzhledu stránek. Svoje stránky si můžete změnit, jak je vám libo, naše stránky jsou přístupné i HTML a CSS editaci svých uživatelů.
Podmínky užití
Vytvoření stránek a základní objem 50 MB u nás získáte zdarma. Stránky můžete provozovat neomezenou dobu, musíte být ale stále aktivní. Stránky můžete v průběhu času jakkoli upravovat, je nutné na nich ale nechat prostor pro naši inzerci. Jedině tak mohou být stále zdarma. Všechny podmínky týkající se založení a užívání stránek a také řadu dalších informací najdete přímo na Webgarden.cz.
Kdo využívá našich služeb?
Spektrum uživatelů, kteří využívají domény Webgarden.cz, je velmi široké. V mnoha případech se jedná o odrazový můstek pro podnikání, ale svůj prostor si tu najde opravdu každý – ať je to třeba fanoušek některého seriálu, učitel exotického jazyka nebo začínající spisovatel. Čím nás obohatíte vy?
Jana Julínková
27.03.2014 14:29:40
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one