VIDA Architekti
„Díky Webgarden jsme si mohli stvořit přesně takový web, jaký jsme chtěli," tvrdí architekti Iva Jirsová a Jiří Bartoň z Vida architekti. Přečtěte si rozhovor o tom, jakou roli hraje web v životě architektů, jak si poradili s našimi šablonami a jak se jim s Webgarden pracuje.
Jak byste popsali projekt VIDA achitekti?
Jsme dva mladí architekti, které láká svoboda v práci i v životě. Oba jsme absolvovali dlouhou praxi již během studia. Když jsme se díky tomu po skončení školy stali pracovně poměrně nezávislí, uzrál v nás nápad vytvořit architektonické studio. Na konci roku 2013 vzniklo společenství Vida architekti. V současnosti nás nejvíc baví pracovat na menších projektech pro konkrétní lidi, poznávat je, bavit se s nimi o jejich představách a společně posouvat projekt kupředu.
VIDA Architekti

VIDA Architekti

Web VIDA Architekti
Co vás vedlo k tvorbě vlastní webové stránky?
Do tvorby webu jsme se pustili z potřeby prezentovat svoji práci a mít možnost každému přehledně a jednoduše ukázat, co od nás může čekat. Zároveň to pro nás byla příležitost zamyslet se nad naší činností a vytvořit si vlastní identitu. I kvůli tomu jsme se pustili do tvorby stránek sami. Již dříve jsme se prezentovali na sociálních sítích, které nás oslovily svojí možností rychlé odezvy. Od webu jsme chtěli, aby nás svou podobou reprezentoval.
Proč jste se rozhodli vytvořit si web právě na Webgarden?
Jelikož nejsme web designéři, hledali jsme způsob, jak bychom si stránky mohli sami sestavit a spravovat je pomocí nějakého editoru. Měli jsme poměrně jasnou představu o tom, co chceme vytvořit, nevěděli jsme ale jak. Po několika neúspěšných pokusech jsme nakonec zvolili Webgarden. S pomocí návodů jsme odhalili jeho možnosti a líbila se nám velká míra svobody, kterou tvorbě a editaci stránek dává. Díky tomu jsme si dovedli stvořit, co jsme chtěli. Když nás kontaktoval tým Webgarden s nabídkou pomoci při doladění detailů, rádi jsme ji využili. Web to posunulo ještě hodně dopředu. Díky tomu vznikly stránky vidaarchitekti.cz, ze kterých máme radost a doufáme, že se líbí i Vám.
VIDA Architekti

VIDA Architekti

Eva Jirsová a Jiří Bartoň
VIDA Architekti

VIDA Architekti

Vizualizace
29.01.2016 13:58:20
podpora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one