Vlkfoto.cz

Minimalistická a elegantní prezentace stránky Vlkfoto.cz nechává vyniknout to nejpodstatnější - fotky a nabízené služby.

Autor webu si vystačil s jednoduchým šedým záhlavím, kde jednotlivé rubriky menu tvoří vložené obrázky nastavené na proklik. Tmavě šedé záhlaví by bylo vhodné buď vyostřit tak, aby jeho struktura vynikla více, nebo jej naopak sjednotit a čáry na pozadí odstranit. Je škoda, že tak čistá a pěkná stránka je pak zbytečně narušená tabulkou počítadla, zatímco například v vpravo v záhlaví je vidět snaha kultivovat propojení stránky s dalšími prvky pomocí jednoduchého tlačítka pro Facebook. Skrytím odkazu na Webgarden.cz vpravo dole autor stránek zbytečně vystavuje riziku penalizace ze stran vyhledávačů nejen sám sebe, ale i Webgarden - doporučujeme tedy odkaz opět zviditelnit.

Celkově se ale jedná o dobře odvedenou práci a velmi vkusný web, který jistě návštěvníky zaujme.

vlkfoto.cz

vlkfoto.cz

Každé úterý Vám představíme jednu ze stránek vytvořených na Webgarden.cz, která může být příkladem dobře odvedené práce. U každé ukázky najdete krátký popis a budeme velice rádi, když i Vy sami vyjádříte svůj názor v komentářích a nabídnete tak autorovi zajímavé podněty. Také nám můžete na email podpora@webgarden.cz zasílat tipy na zajímavé stránky vytvořené pomocí Webgarden, o kterých si myslíte, že stojí za zveřejnění.
27.03.2014 13:27:30
podpora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one