Odreagujse.cz
Stránky Odreagujse.cz zaujmou nejen svým obsahem, ale i doménou, jejímž přeregistrováním pod Webgarden.cz by mohlo být odebráno mypage.cz z adresy.

Záhlaví je pěkně vyřešeno pomocí obrázku i s kontaktními informacemi, kvůli nevhodné šířce je ale rozmazané. Menu v levém sloupci by pomohla trocha reorganizace - nyní jsou položky řazeny bez větší souvislosti a návštěvník se v něm hůře orientuje. Také nadpis “Rubriky” je zde nadbytečný, stejně jako Návštěvnost v záhlaví, která by mohla být umístěna jinde na stránce, například v pravém sloupci.

Upravení podobných detailů autorovi nezabere mnoho času a přitom pomůže tento pěkný web ještě vylepšit a návštěvníkům zpříjemnit.
Odreagujse.cz

Odreagujse.cz

Každé úterý Vám představíme jednu ze stránek vytvořených na Webgarden.cz, která může být příkladem dobře odvedené práce. U každé ukázky najdete krátký popis a budeme velice rádi, když i Vy sami vyjádříte svůj názor v komentářích a nabídnete tak autorovi zajímavé podněty. Také nám můžete na email podpora@webgarden.cz zasílat tipy na zajímavé stránky vytvořené pomocí Webgarden, o kterých si myslíte, že stojí za zveřejnění.
27.03.2014 13:14:15
podpora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one