První dojem ze stránek KsZnojmo.cz je velmi pozitvní a svěží díky kombinaci hravých barev a fotek. Mezi drobnosti, kterými by šlo web celkově vylepšit patří menu, jehož ikonky zbytečně komplikují celkový vzhled a nejsou pro rubriky podstatné. Homepage by bylo vhodnější návštěvníkům zprostředkovat spíše pomocí proklikávajícího záhlaví, než speciální rubrikou, jejíž název může být navíc pro některé návštěvníky nejasný.

Také bychom doporučovali zaměřit se na práci s textem - zejména na úvodní stránce by bylo vhodné jej lépe naformátovat. Možná by stálo za zvážení použití některé fotky ze záhlaví jako hlavního motivu pro pozadí. Stávající fotka totiž působí trochu cizorodě a například druhá fotka zleva by při mírném zprůhlednění stránku více sjednotila.

Celkově se ale jedná o velmi pěkný web, který návštěvníka ihned zaujme a působivě mu odprezentuje svůj obsah.

KSZnojmo

KSZnojmo

Každé úterý Vám představíme jednu ze stránek vytvořených na Webgarden.cz, která může být příkladem dobře odvedené práce. U každé ukázky najdete krátký popis a budeme velice rádi, když i Vy sami vyjádříte svůj názor v komentářích a nabídnete tak autorovi zajímavé podněty. Také nám můžete na email podpora@webgarden.cz zasílat tipy na zajímavé stránky vytvořené pomocí Webgarden, o kterých si myslíte, že stojí za zveřejnění.
27.03.2014 13:30:52
podpora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one