Stránky KeramikaSnopkova.cz návštěvníka ihned osloví příjemným vzhledem - barvy korespondují s fotkami výrobků, jednoduchý moderní font nestrhává pozornost na sebe, ale dává vyniknout unikátní keramice a portrét autorky spolu s fotografií dílny dodávají stránkám na osobitosti a důvěryhodnosti.
Prostor pro zlepšení vidíme v zarovnání jednotlivých prvků - textu v záhlaví, menu a fotek ve středním panelu. Bylo by dobré fotky rozdělit tak, aby snímky na výšku a na šířku byly zvlášť, výsledek pak bude působit profesionálněji. Vzhledem k jednoduché struktuře stránek by také stálo za zvážení sloučení obsahu levého a pravého panelu do jednoho - uvolnil by se tak prostor pro nejdůležitější střední panel a návštěvník by se na stránce snáze orientoval. Také doporučujeme odstranit nápis Menu, který zde neplní žádnou funkci.
Keramika

Keramika

KeramikaSnopkova.cz
Každé úterý Vám představíme jednu ze stránek vytvořených na Webgarden.cz, která může být příkladem dobře odvedené práce. U každé ukázky najdete krátký popis a budeme velice rádi, když i Vy sami vyjádříte svůj názor v komentářích a nabídnete tak autorovi zajímavé podněty. Také nám můžete na email podpora@webgarden.cz zasílat tipy na zajímavé stránky vytvořené pomocí Webgarden, o kterých si myslíte, že stojí za zveřejnění.
27.03.2014 13:34:08
podpora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one