Stránky karifreestyle.com na první pohled zaujmou výraznou grafikou, která jim dává osobitý a snadno zapamatovatelný charakter. Hned ze záhlaví je jasně patrné, o čem stránky jsou a vhodným doplněním je i ukázkové video.

Jako úvodní stránka je zvolena rubrika s posledními akcemi, což je vhledem k jejich aktualizovanosti dobrý nápad. Návštěvník tak může okamžitě shlédnout záznamy z posledních akcí a přečíst si krátké zhodnocení.
Hlavička32.jpg
Horizontální menu je originálně umístěno ještě nad bannerem, bohužel je však relativně nevýrazné a zbytečně dlouhé. Doporučili bychom tedy zredukovat počet rubrik a jednotlivá tlačítka rozšířit a lehce zvýraznit.

V levém sloupci se nachází pěkně graficky zpracované odkazy na související stránky a také vertikální menu, které však nepůsobí příliš dobře. Názvy rubrik jsou zbytečně dlouhé a texty se zalamují. Také není vhodné měnit stylování písma jednotlivých názvů, proto by rubrika Freestyle double neměla být psána kapitálkami.

Pokud by se z pravého sloupce smazala relativně nedůležitá anketa, zbylý obsah by se posunul výše a byla by větší šance, že si ho návštěvník všimne a například odkazy na sociální sítě použije.

Kromě zmíněných drobností se však jedná o velice povedenou ukázku stránek vytvořených na Webgarden.cz.
karifreestyle-hp.png
Každé úterý Vám představíme jednu ze stránek vytvořených na Webgarden.cz, která může být příkladem dobře odvedené práce. U každé ukázky najdete krátký popis a budeme velice rádi, když i Vy sami vyjádříte svůj názor v komentářích a nabídnete tak autorovi zajímavé podněty. Také nám můžete na email podpora@webgarden.cz zasílat tipy na zajímavé stránky vytvořené pomocí Webgarden, o kterých si myslíte, že stojí za zveřejnění.
27.03.2014 12:51:40
Redakce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one