Internetové stránky ČalounictvíJana.7x.cz jsou na první pohled vkusně zpracovány. Obrázek na pozadí a použité barvy vhodně korespondují s nabízeným sortimentem.

Autorka správně zvolila jednoduché rozložení stránek pouze se záhlavím a levým panelem, takže návštěvník se snadno zorientuje a najde potřebné informace.

Na stránce se nachází pouze čtyři rubriky, což jen potvrzuje pravidlo, že méně je někdy více. Pokud je na stránce rubrik příliš mnoho, návštěvník je zbytečně nucen přemýšlet.
ut4.png
Několik drobných tipů na vylepšení:
V rubrice prodej by bylo lepší zboží nabízet přímo ke koupi a využít tak možnosti eshopu na stránkách Webgarden.cz. Zákazníci by to jistě ocenili. Jak vložit zboží do stránek ukazuje naše video.
Takto propracovanému webu by slušel osobitý grafický prvek (logo, nebo banner v záhlaví), aby byly stránky lehce zapamatovatelné.
Fotografie v rubrice galerie by bylo vhodné srovnat vždy podle velikosti, aby hezky „zařezávaly“.
Doporučili bychom odstranit nápis Menu z levého panelu, jelikož nemá žádný význam.
ut2.PNG
Každé úterý Vám představíme jednu ze stránek vytvořených na Webgarden.cz, která může být příkladem dobře odvedené práce. U každé ukázky najdete krátký popis a budeme velice rádi, když i Vy sami vyjádříte svůj názor v komentářích a nabídnete tak autorovi zajímavé podněty. Také nám můžete na email podpora@webgarden.cz zasílat tipy na zajímavé stránky vytvořené pomocí Webgarden, o kterých si myslíte, že stojí za zveřejnění.
18.03.2014 13:44:38
Redakce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one