Web A4L.cz upoutá pozornost výrazným záhlavím s fotkou, sloganem i originálním logem. Hravé barvy zvýrazňují podstatné části stránky a opticky tak usnadňují orientaci - to důležité je na první pohled snadno rozeznatelné i bez čtení jednotlivých názvů a textů.

Při prvním prohlížení může být překvapením, že záhlaví na podstránkách je minimalizované. Díky tomu však vzniká více prostoru pro důležité informace a návštěvník není dokola unavován stále stejným prvkem. Vrátit se na homepage ale může snadno kliknutím na logo v horním levém rohu, které spolu s horizontálním menu zůstává stále na stejném místě.

A4L.cz

A4L.cz

Každé úterý Vám představíme jednu ze stránek vytvořených na Webgarden.cz, která může být příkladem dobře odvedené práce. U každé ukázky najdete krátký popis a budeme velice rádi, když i Vy sami vyjádříte svůj názor v komentářích a nabídnete tak autorovi zajímavé podněty. Také nám můžete na email podpora@webgarden.cz zasílat tipy na zajímavé stránky vytvořené pomocí Webgarden, o kterých si myslíte, že stojí za zveřejnění.
27.03.2014 13:28:10
podpora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one