Tomáš Janda
„Na Webgarden jsem si mohl udělat stránky přesně podle svých potřeb a představ," tvrdí kanoista Tomáš Janda, který na mistrovství Evropy 2015 získal krásné 4. místo. Přečtěte si o tom, jakou roli hraje web v životě sportovce.
Jak jste se dostal ke kanoistice?
Jmenuji se Tomáš Janda a věnuji se rychlostní kanoistice. Od malička jsem měl moc energie tak mě naši dali na sport. Nejprve jsem začínal v Sokole a později jsem se dal na kánoistiku. Nevím kdy poprvé jsem se dostal k vodě, ale pamatuji si, že mě hned od začátku kanoe chytla a nepustila. Prostě se ze mě stal vodák tělem a duší. Rychlostní kanoistice se věnuji již 11 let a mým cílem je kvalifikovat se jednou na olympijské hry.
Tomáš Janda

Tomáš Janda

Máte zkušenosti se správou webových stránek?
Osobní internetové stránky jsem měl už dříve, před nedávnem jsem ale kontaktoval podporu Webgarden a společně jsme vytvořili nový web, který mi pomáhá lépe prezentovat svoje sportovní aktivity veřejnosti, oslovovat nové partnery a být v kontaktu s fanoušky.
jandatomas.png
Jak jste se dozvěděl o Webgarden?
O Webgarden jsem se dozvěděl na internetu a zaujal mne zejména svou pestrostí schémat a stylů. Zajímavější vzhledy a vstřícná komunikace byly důvody, proč jsem si zvolil Webgarden oproti konkurenci. Díky tomu vznikly stránky přesně podle mých potřeb a představ.
Tomáš Janda

Tomáš Janda

29.01.2016 13:56:45
podpora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one