Jednou ze základních úprav webu je i změna fontu. Kromě barvy a velikosti máte možnost změnit i font samotný. Pokud vám nestačí základní nabídka, rozšiřte si ji o fonty z knihovny Google Fonts. Ukážeme vám, jak na to.
Fotografie se staly nedílnou součástí webu a velice často je seskupujeme do alb. Trendem posledních let jsou tzv. masonry galerie a my si v tomto článku si ukážeme, jak takové fotogalerie vytvořit.
gallery_1b_alaska.png
Minulý týden jsme představili novou funkci vkládání QR kódů do stránek a v dnešním článku si představíme základní principy a ukážeme praktické příklady, kde může být QR kód užitečný.
Díky bezpečným, rychlým a pohodlným platbám PayU se zvýší šance na dokončení objednávky...
Tvůrce webových stránek často trápí otázka, proč mají jejich stránky málo návštěv. Odpověď je jednoduchá – stačí si stránky připodobnit k vlastní domácnosti nebo kanceláři. Ani tam návštěvníci sami od sebe (tedy ti s dobrými úmysly) nechodí. Nejprve pro to musíme něco udělat.
Tento článek volně vychází z doporučení vyhledávače Google.com, ale neomezuje se pouze na něj. Uvádí obecné principy, kterými by se měl vyhledávač řídit při posuzování našich stránek. Principy, které vedou ke dlouhodobě udržitelné spokojenosti uživatelů.
Mnozí uživatelé internet používají jako svou zpovědnici – na internetu zkrátka zveřejní vše, co je napadne, a to včetně těch nejosobnějších záležitostí. Že to není problém? A co když se na tyto citlivé informace podívá někdo cizí například za 10 let? V dnešním článku se budeme věnovat takzvané archivaci internetu.
Při zakládání nových webových stránek mnoho lidí a firem řeší, zda se vůbec vyplatí investovat do vlastní domény. Přestože je na trhu celá řada příjemných alternativ, stále zůstává vlastní doména tou nejlepší možností.
Protože si myslíme si, že i u drobných webů vytvářených uživateli lze pracovat na zvýšení estetické a funkční kvality, vybrali jsme 13 nejčastějších chyb, kterých se někdy autoři na Webgarden.cz při tvorbě svých stránek dopouštějí a sami tak své potencionální návštěvníky nechtěně odrazují.
Zatím jste nepřihlásili svůj web do vánoční soutěže? Je to snadné - můžete vytvořit třeba fotogalerii! Přinášíme Vám pár tipů, jak vánoční snímky udělat ještě lepší a jak je také jednoduše sdílet s Vašimi blízkými.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one