5 důvodů proč mít vlastní web

Časy, kdy jsme si vše museli složitě hledat ve zlatých stránkách je nenávratně pryč. Dnes jednoduše zapneme vyhledávač, vložíme klíčová slova a během několika málo vteřin nalezneme to, co hledáme. Někdy se ale může stát, že někdo chce najít právě nás. Chce si od nás něco koupit, má stejné záliby nebo se chce jednoduše dozvědět něco zajímavého. Nejen proto bychom měli být v dnešní době online.
proc-byt-na-webu_01.jpg
1. Mít web je dnes samozřejmost
Nezáleží na tom, zda jste řemeslník, kosmetička nebo vedete sportovní oddíl. Dnes je každý živnostník, podnikatel nebo třeba i umělec online. Mít web je nejjednodušší cesta jak prezentovat svou tvorbu, vlastní výrobky a sdělovat všem důležité informace o tom, co je u nás nové.
2. Nemusíte se nikomu vnucovat, lidé si vás sami najdou
Můžete mít eshop s kosmetikou, provozovat letní tábor nebo vést firmu. Ve všech případech budete chtít komunikovat se svými klienty. Web je ideální a levná platforma pro získávání nových zákazníků. Nemusíte roznášet nákladné letáky, shánět emaily nebo telefonní čísla, na webu si Vás najdou právě ti lidé, kteří o vás a vaše služby stojí.
3. Dostupnost vždy a všude
Webové stránky jsou na internetu 24 hodin denně a jediný, kdo je může zrušit jste vy sami. Internet je dnes součástí každé domácnosti a jeho dostupnost bude čím dál tím větší. Pokud na internetu ještě nejste, tak byste o tom měli určitě začít alespoň uvažovat, aby vás ostatní nepředběhli.
proc-byt-na-webu_02.jpg
4. Prestiž
Mít webovou stránku značí, že to, co děláte myslíte opravdu vážně. Navíc, pokud máte vlastní doménu, zvyšuje to vaší důvěryhodnost a v některých oborech je to bráno dokonce jako samozřejmost. Například fotograf, který má své ukázkové fotografie pouze na Facebooku má mnohem menší šanci na zakázku než fotograf s vlastními webovými stránkami.
5. Web a email dohromady
Na Webgarden si můžete vytvořit vlastní email, který může posloužit jako Vás firemní. Emailů si můžete vytvořit hned několik například infomujweb@mypage.cz, mujweb-objednavky@webgarden.cz atd. Můžete mít také email na své vlastní doméně info@mujweb.cz. Svým zákazníkům můžete také nabídnout registraci a následně jim zasílat vlastní newslettery.
Mít web je v dnešní době skutečně samozřejmost. Jedná se o jednoduchou a dostupnou formu komunikace, díky které můžete získat spoustu příznivců, zákazníků a přátel. Tato nedílná součást podnikání zvyšuje vaši důvěryhodnost a umožňuje komunikovat s širokou veřejností.
30.09.2015 13:00:14
Tým Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one