Ať už je obsah na webu sebezajímavější, návštěvník si jej přečte pouze v případě, že je čitelný. Proto se vyplatí věnovat pozornost nejen samotnému sdělení, ale i jeho prezentaci. V tomto článku si ukážeme několik jednoduchých tipů, jak čitelného a přehledného obsahu docílit.
Základem webu je obsah. Proto byste při vytváření webových stránek měli mít jasnou představu o tom, co chcete vašim návštěvníkům sdělit. A nezáleží na tom, zda jde o stránky ochotnického spolku nebo o firemní prezentaci – pravidla jsou stejná.
Jednou z nejoblíbenějších služeb od Google jsou Mapy. Ty umožňují mimo jiné i vložení map přímo do obsahu webových stránek. Poradíme Vám, jak si vygenerovat API klíč a vložit jej do adminitrace, abyste mohli Mapy Google používat na svém webu.
Nevíte si občas rady při tvorbě svých webových stránek? Chtěli byste rychle vyřešit nastalé situace? Vybrali jsme pro vás šest nejčastějších dotazů na helpdesku Webgarden.cz a pokusíme se vysvětlit, jak je řešit.
Pokud to se svými webovými stránkami myslíte vážně a chcete spravovat web na profesionální úrovni, určitě si pořiďte vlastní doménu. V případě firemní prezentace nebo eshopu je to téměř samozřejmostí. Pojďme se společně podívat na to, proč mít vlastní doménu a co všechno to přináší.
Maminky pečou cukroví, děti se těší na Ježíška a tátové shání ten nejpěknější stromeček. Vánoční atmosféra je všude kolem nás, pojďme ji dostat i na weby Webgarden. Přinášíme tři tipy, jak si pozměnit vzhled svých stránek a připomenout si čas vánoční i online.
Časy, kdy jsme si vše museli složitě hledat ve zlatých stránkách je nenávratně pryč. Dnes jednoduše zapneme vyhledávač, vložíme klíčová slova a během několika málo vteřin nalezneme to, co hledáme. Někdy se ale může stát, že někdo chce najít právě nás. Chce si od nás něco koupit, má stejné záliby nebo se chce jednoduše dozvědět něco zajímavého. Nejen proto bychom měli být v dnešní době online.
Uživatelé s tarifem Gold nebo Platinum si mohou svůj e-mail na Webgarden pohodlně spravovat přes různé externí e-mailové služby. Abychom Vám ukázali, jak si jednoduše propojit e-mail na Webgarden s jinou službou, vybrali jsme pro Vás Mozilla Thunderbird, se kterou máme velice dobré zkušenosti a u nás v kanceláři ho používáme skoro všichni.
Live chat je populární způsob, jak nabídnout zákazníkům online podporu a okamžitě tak zodpovědět jejich případné otázky. Používání live chatu je jednoduché pro návštěvníky i majitele stránek a oproti jiným formám komunikace má mnoho výhod.
Víte, jaký význam mají různé barvy rubrik v levém obsahovém stromě administrace? Standardně jsou názvy rubrik černé. Můžeme se ale setkat i s červenou, šedou nebo modrou barvou. O rozdílech mezi nimi se dočtete v tomto článku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one