Splnila si svůj dětský sen. Díky vlastní svatbě si otevřela salon a agenturu
Provozuje svatební salon, který je velmi ojedinělý. Kromě svatebních šatů v salonu najdete i obchod s dekoracemi, které jsou důležitou součástí příprav na Váš velký den, obchod se spodním prádlem a bižuterií. Přinášíme rozhovor se zakladatelkou Svatby-luxury Markétou Viscápi Demlovou.
svatby-luxury.png

Co bylo důvodem otevřít si salon se svatebními šaty?

Důvodem, proč otevřít svatební salon a agenturu, byla vlastní svatba a její přípravy, které mě velmi bavily a vlastně doslova pohltily. Už jako malá holka jsem obdivovala šaty z pohádek, a tak se mi můj sen splnil a mohu dělat svou práci s láskou.

Během příprav a nakupování dekorací na svatbu jsem zjistila, že téměř většinu musím objednávat přes internet a jen málo mohu koupit v prodejnách poblíž našeho města, kde bych se i na konkrétní věc mohla podívat. V našem salonu tedy nenajdete pouze svatební šaty, ale také obchod s dekoracemi, spodní prádlo, svatební boty a bižuterii.

 

Proč jste se rozhodla vytvořit si webové stránky?

Myslím si, že je prezentace na internetu v dnešní době jedním z nejdůležitějších faktorů pro to, aby si do salonu zákazník našel cestu. Tvorba vlastních webových stránek byla tak trochu výzva, která je úžasnou možností, jak přesně vystihnout to, co zákazníkovi chcete nabídnout. Webové stránky vytvořil můj přítel a dal si na nich opravdu záležet, neboť říká, že jsou od srdce. Věnoval jim mnoho času a dokázal vystihnou přesně mou představu.

 

Proč jste si vybrala právě Webgarden.cz?

Webgarden mi byl doporučen jako web, kde si mohu vytvořit profesionální stránky podle představ a přání.
7.png

Jak se Vám s Webgarden.cz pracuje?

S Webgarden jsme spokojení, neboť je to spolehlivý web, na který se můžeme obrátit kdykoli, když potřebujeme pomoci při přestavbě webu.

 

Náleží k Vašim stránkám i e-shop? Proč jej máte oddělený?

Chtěli jsme oddělit kamenný obchod od toho virtuálního, a proto jsme se rozhodli, pro webové stránky a eshop, který má i svou vlastní doménu - dekorace-luxury.cz
01.09.2016 16:41:18
Tým Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one