vidaarchitekti22.jpg
„Díky Webgarden jsme si mohli stvořit přesně takový web, jaký jsme chtěli," tvrdí architekti Iva Jirsová a Jiří Bartoň z VIDA architekti. Přečtěte si rozhovor o tom, jakou roli hraje web v životě architektů, jak si poradili s našimi šablonami a jak se jim s Webgarden pracuje.
nebeskeloutky.jpg
Pod jeho prsty ožívají ty nejrozmanitější bytosti a postavičky, jaké si kdo dokáže představit. Jeho loutky těší srdíčka nejen těch nejmenších, ale také dospělých, kteří spatřují kouzlo a tajemství, jež loutky vyzařují. Oním kouzelníkem je Míra Nebeský z Ústí nad Labem, jenž je všestranným umělcem. Mimo loutek jej zručnost a především fantazie zavedla k malířství nebo fotografování a o jeho práci se více dozvíte na stránkách nebeskeloutky.com.
Náš tým   Pedagogicko psychologická poradna Pelhřimov.png
Pro práci v pedagogicko-psychologické poradně musí mít člověk nejen odborné znalosti, ale hlavně cit, porozumění a pozitivní přístup především k dětem, protože právě jim mají poradny pomáhat. Pedagogicko-psychologická poradna Pelhřimov takto činí již 36 let a nedá se snad ani spočítat, kolika rodinám již její pracovníci pomohli. Jak říká ředitelka poradny PaedDr. Jana Svobodová, jen od roku 2000 poradnou prošlo přes 17 tisíc klientů.
fb_01.jpg
Detailně nafocené zboží, garance nejnižší ceny na internetu, rychlé a spolehlivé dodání zboží. Vsadím se, že až zavítáte na stránky FB-fashion, určitě vás nějaký prvek přiměje minimálně k začtení, zakoukání, ne-li přímo kliknutí nebo koupi.
kupkomikscz.png
Snad každé dítě někdy v ruce drželo komiksové časopisy jako Čtyřlístek nebo Mateřídoušku. S přibývajícím věkem ale tyto časopisy končí většinou ve tříděném odpadu. Existují však naštěstí lidé, kteří si podobné časopisy a komiksy tak zamilovali, že je nemohli opustit ani v dospělosti a jejich sbírání a následný prodej komiksovým fajnšmekrům se stal životním koníčkem. Důkazem komiksové oddanosti jsou stránky Jana Vachudy KupKomiks.cz, kde fanoušci kreslených hrdinů seženou opravdové poklady!
orientální jazyky.jpg
Angličtinu nebo němčinu mají děti možnost učit se již od základní školy. Co když by se ale chtěl někdo věnovat orientálním jazykům a nemá šanci se z jakýchkoli důvodů dostat na vysokou školu, kde si může vybrat některý z ne zcela běžných jazyků pro naše končiny? Díky kurzům Jassana Shadafnha má možnost naučit se hebrejsky či arabsky naprosto každý! Do školy Orientalni-jazyky.cz chodí dle Jassana Shadafnha nejen studenti střední či vysoké školy a pracující, ale dokonce i lidé v důchodu. Nejstarší studentce je 70 let!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one