svatby-luxury.png
Provozuje svatební salon, který je velmi ojedinělý. Kromě svatebních šatů v salonu najdete i obchod s dekoracemi, které jsou důležitou součástí příprav na Váš velký den, obchod se spodním prádlem a bižuterií. Přinášíme rozhovor se zakladatelkou Svatby-luxury Markétou Viscápi Demlovou.
Petr-_DSC0903.jpg
Parta mladých kluků se rozhodla uspořádat desetikilometrový závod pro všechny nadšence do běhání. Přidali se k nim kamarádi, známí a podporu získali i od obce Ohrobec a Dolní Břežany. O tom jak si vytvořili krásný web na Webgarden a proč vlastně závod organizují, se rozpovídal jeden z pořadatelů akce Lukáš Holeček.
003.jpg
Svoji neziskovou organizaci založila v roce 2006. Pořádá dobročinné akce na podporu vzdělání dětí v Indonésii a prezentuje asijskou kulturu. Spolupracuje s řadou umělců, studentů, cestovatelů, učitelů a lékařů. Pro své aktivity dokázala nadchnout spoustu dobrovolníků a nyní její organizace v Indonésii provozuje vlastní školku a spravuje i dvě základní školy, ve kterých zajišťuje dětem zdarma vzdělání. Přinášíme rozhovor se zakladatelkou Kintari Janou Wolfovou.
vestredu_001.jpg
V roce 2013 založili studenti z Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara kulturní prostor Galerie Vestředu s cílem představovat veřejnosti současné umění. Projekt má za sebou několik výstav, vernisáží a zajímavých projektů, o kterých se dočtete na webu vestredu.com. Správce tohoto webu se stal miliontým registrovaným uživatelem na Webgarden a jako dárek od nás dostal doménu a tarif Gold na rok zdarma. Jak je to s Vestředu dnes, tři roky od založení, popisuje Jan Chabr:
vykup-pc_002.png
Jiří Fojtík spravuje vlastní weby na Webgarden už od roku 2011. Za tu dobu vytvořil několik zajímavých projektů a přesto, že začínal metodou pokus omyl, jsou jeho weby stále navštěvovanější. Přinášíme inspirativní rozhovor s dlouholetým uživatelem Webgarden.
Prodejnausalvatora_záhlaví.png
Pražský obchod s kořením, který má tradici přes 45 let začne prodávat online na prodejnausalvatora.cz. Další nástroj, jak zvýšit prodej nebo se už dnes jedná o samozřejmost? Nejen na to jsme se ptali Ireny Velebilové, která pokračuje v rodinné tradici a převzala vedení obchodu po své mamce.
beranek_admonter_2.jpg
Vyrábí unikátní dřevěné obklady, podlahy a celé interiéry. Působí i na českém trhu a k informování o svých novinkách si vybrali Webgarden. O tom, jakou roli hraje web admonter.info v aktivitách společnosti Admonter, jsme si povídali s jejím zástupcem Stanislavem Beránkem.
kulichy_net.png
Jak vydělávat na svém koníčku a jakou roli v tom hrají webové stránky? Nejen o tom jsme si povídali s Libuší Honcovou z webu kulichy.net, která své vlastnoručně háčkované kulichy prodává online už tři roky.
ukázka.jpg
Pavel Čada, pro kterého je focení vášní i koníčkem, si před rokem založil web pavelcada.cz, aby se o své výtvory a zkušenosti mohl dělit s ostatními. Proč se při focení zaměřuje na přírodu a jaké jsou jeho plány do budoucna se dočtete v následujícím rozhovoru.
janda_01.JPG
„Na Webgarden jsem si mohl udělat stránky přesně podle svých potřeb a představ," tvrdí kanoista Tomáš Janda, který na mistrovství Evropy 2015 získal krásné 4. místo. Přečtěte si o tom, jakou roli hraje web v životě sportovce. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one