Snažíme se nebýt jen tuctová značka oblečení

Představujeme vám Tibora a Kryštofa, dva kamarády, kteří se vedle studií na vysoké škole rozhodli věnovat i výrobě oblečení a produkci hudby pod značkou Mainstage. I když jde zatím hlavně o koníček, mají s projektem ambiciózní plány. Za pár tak třeba bude Mainstage znát skoro každý.
Jak vznikla MAINSTAGE?
Myšlenka značky vznikla už v roce 2013, kdy jsme (ještě jako studenti gymnázia) začali navrhovat a vyrábět oblečení především pro nás a naše přátele. Tento projekt jsme přehodnotili, vylepšili a po dlouhých přípravách vznikla oficiálně v červnu 2015 značka MAINSTAGE.
Kdo za projektem stojí?
Jsme dva dlouholetí kamarádi – Tibor, starající se o chod firmy, komunikaci se zákazníky a dodavateli či správu webu, a Kryštof (vystupující jako YRK), jehož zálibou je grafický design, fotografie a rap. Momentálně jsme oba studenti vysokých škol, proto je to zatím spíše koníček. Na většině věcí se podílíme společně, ale je kolem nás také mnoho dalších lidí, bez kterých by se tento projekt třeba ani nedostal na světlo světa.
DSC_0498.jpg
Název v sobě nese hudební tématiku. Jde jen o jméno, nebo je v tom něco víc?
Hudební tématika v názvu není náhoda. Už od počátku jsme se snažili propojit dvě naše vášně – tedy hudbu a oblečení. Kromě vlastní produkce hledáme nadějné talenty, které bychom chtěli v jejich tvorbě podporovat a do budoucna máme i další plány.
Na stránkách prodáváte oblečení. Máte s navrhováním nějaké předchozí zkušenosti?
Zkušenosti vycházejí z předchozího projektu, který jsme výrazně přepracovali až do dnešní podoby. Za tu dobu jsme získali spoustu kontaktů a zkušeností, avšak stále se vyvíjíme a hledáme různé možnosti navrhování a výroby textilu.
Proč bych si měl koupit oblečení právě od MAINSTAGE?
Snažíme se nebýt jen tuctová značka oblečení, kterých je dnes na tuzemském trhu spousta. Výjimeční jsme právě spojením hudby a módy. Tvoříme originální kousky v limitovaných počtech, které jsou kvalitní a zároveň dostupné. Velkou výhodou je právě cena, která je v porovnání s většinou současných značek zlomková, a to především proto, že tento projekt je pro nás, jak už bylo řečeno, zatím spíše koníčkem než živností.
Máte u nás web mainstage.cz. Vytvářeli jste si jej sami?
Ano, web jsme vytvářeli zcela sami a stále se usilovně věnujeme jeho úpravám.
Když už jsme u webu – proč jste si vybrali Webgarden? Jste s námi spokojeni?
Hledali jsme rychlé, jednoduché a cenově dostupné e-shopové řešení a našim požadavkům vyhovoval a stále nejvíce vyhovuje právě Webgarden. Možnosti správy a přizpůsobení e-shopu jsou skutečně bohaté. Příjemně nás překvapila také technická podpora, která vždy ochotně poradila a pomohla.
Kde vidíte značku MAINSTAGE za 5 let?
Našim cílem je, aby si co nejvíce lidí spojilo slovo STAGE či MAINSTAGE právě s naší značkou. Tou dobou bychom chtěli mít větší tým, společnou komunitu lidí zapálených do toho, čemu se věnujeme, a zabývat se kromě produkce hudby, navrhování a vlastní výroby oblečení třeba i pořádáním různých akcí zaměřených právě na tyto oblasti naší působnosti.
04.05.2017 10:29:26
webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one