Retro sluší každé ženě

Vybrat si v dnešní době něco na sebe není vůbec snadné. Řekněte, kdy naposledy vás nějaký kousek opravdu chytl za srdce? Proč se vyplatí investovat do originálních oděvů šitých na míru nám pověděla Radka Šobrová, která v e-shopu cocktailtime.cz prodává zakázkové retro oblečení.
P1348355417vw2.jpg
Jak vznikl nápad začít šít na zakázku?
V době, kdy je člověk zaplaven hromadou stejného oblečení v „uni“ velikostech z Asie, je přirozené, že se stále více lidí poohlíží po jiných možnostech. I já se začala poohlížet a nápad byl na světě.
Co obdivujete právě na retro šatníku?
Co se týká dámských oděvů, tak především to, že jsou lichotivé a podtrhují ženskost nositelky, ať má jakoukoli postavu. Retro sukně a šaty zkrátka sluší každé ženě.
Šijete především šaty a sukně. Lze si u Vás objednat i jiné kousky? Chtěla byste do budoucna svůj sortiment rozšířit?
Ano, jsem vždy ráda, když za mnou přijde někdo s vlastním nápadem a já jej mohu zrealizovat. Ráda se učím novým technologiím a zkouším nová zpracování oděvů.
Do budoucna určitě plánuji rozšíření sortimentu, a to především o oděvy na základě přání mých zákaznic.
Jaký typ zákazníků Vaše služby vyhledává nejvíce?
Většinou jsou to ženy a dívky, které si nevyberou v běžné konfekci. Ať už kvůli omezeným možnostem co do velikostí, vzorů, střihů apod. nebo jelikož mají konkrétní představu o oděvu, který by si přály.
cocktailtime_edit.png
Je nějaká zakázka, na kterou ráda vzpomínáte, nebo která byla naopak velkým oříškem?
Vyloženě velký oříšek si nevybavuji, ale na ne zcela běžné zakázky ano – na ty také ráda vzpomínám. Byl to například stahovací korzet nebo první pánský vázací motýlek (které již dnes šiji běžně). V těchto dnech také pracuji na neformálním kiltu, což je pro mne zajímavá výzva a užívám si ji.
Mít k těmto službám založený e-shop je v dnešní době samozřejmostí. Co Vás ale přivedlo právě ke službě Webgarden?
Službu Webgarden jsem poprvé vyzkoušela před několika lety na doproručení a hned mne nadchla tím, že k vytvoření a správě webu není potřeba znalost HTML apod. Když jsem tedy začala uvažovat o tvorbě e-shopu pro Cocktail Time, již jsem věděla, kam se obrátit.
Kolik času Vám zabralo vytvoření stránek? Plánujete na nich nějaké další úpravy?
Od registrace na Webgarden po vypuštění e-shopu do světa uplynuly necelé 3 měsíce, kdy jsem e-shop metodou pokus-omyl po troškách skládala ve volných chvilkách. S tím, jak web momentálně vypadá a funguje, jsem spokojená, ale do budoucna mám v hlavě již spoustu nápadů na další vylepšení a úpravy.
09.02.2017 09:53:18
webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one