Vyhrajte web na 10 let zdarma

V lednu bude Webgarden slavit už 10 let. Za tu dobu jste u nás vytvořili statisíce povedených webových stránek. Abychom společně oslavili naše první jubileum, připravili jsme pro Vás soutěž o prémiový web s vlastní doménou na 10 let zdarma a individuálním školením.
grafika_vyhrajte_web.png
Nemusíte se nikam složitě registrovat. Stačí napsat název Vaší webové stránky do komentáře k tomuto příspěvku na Facebooku a Váš web bude automaticky zařazen. Hlasování bude probíhat od 16. listopadu 2015 do 16. prosince 2015 na Facebookových stránkách Webgarden.cz. Vyhraje ten web, který v albu s názvem “Nejnápaditější web na Webgarden” získá největší počet “lajků”.
Uzávěrka registrací do soutěže je 15. listopadu 2015
Hlasování o nejnápaditější web bude probíhat od 16. listopadu 2015 do 16. prosince 2015 na Facebookových stránkách Webagrden.cz. Vítěze vyhlásíme v týdnu od 17. do 23. prosince 2015.
Co můžu vyhrát? Prémiový web na 10 let a školení
Hlavní výhrou v soutěži je prémiový web na Webgarden se všemi dostupnými službami na 10 let. Výherce tak získá webové stránky s vlastní doménou, bez reklam a datovým prostorem v celkové hodnotě 21 600 Kč. Výhrou jsou kromě VIP tarifu Platinum prémiové služby pro tři emailové adresy. To vše na deset let a zdarma!

Výherce také získá osobní školení s naším specialistou na webové stránky, ve kterém je zahrnuta kompletní analýza webu a návrh pro jeho optimalizaci. Téma hodinového školení si zvolí vítěz podle svého uvážení. 

Prvních deset webů s největším počtem “lajků” navíc obdarujeme tričkem Webgarden.
Přihlaste všechny své weby!
Soutěže se může účastnit jakýkoli uživatel Webgarden, který u nás spravuje alespoň jednu webovou stránku. Přihlásit můžete všechny své weby.
Vyhraje web, který má:
  • zajímavý vzhled a unikátní obsah
  • přehledně a pěkně strukturované informace
  • správně použité funkce a účelně zpracované rubriky
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo nezařadit webové stránky do Facebookového alba s názvem “Nejnápaditější web na Webgarden” a to z důvodu nesprávného využití dostupných funkcí na Webgarden.cz nebo uživatelsky nepříznivé struktury webu. Do soutěže nebudou přijímány webové stránky, které jsou identické s našimi šablonami a nemají žádný vlastní obsah.
Co musím pro účast v soutěži udělat?
  • Mít alespoň jeden povedený a fungující web na Webgarden.
  • Přihlásit se do 15. listopadu buď na Facebooku nebo přes email.
  • Od 16. listopadu do 16. prosince získat co nejvíce hlasů.
  • ​17. - 23. prosince netrpělivě očekávat výsledky :-)
Jak soutěž proběhne?
Uživatelé Webgarden mohou svůj web zaregistrovat prostřednictvím komentáře na Facebookových stránkách, kam stačí napsat adresu webových stránek. Druhou možností je poslat název stránky na soutez@webgarden.cz. Po uzávěrce přihlášek 15. listopadu budou stránky zveřejněny v albu na Facebooku Webgarden.cz. Zde budou uživatelé Facebooku prostřednictvím “lajků” hlasovat o ten nejnápaditější web. Web, který bude mít 16. prosince o půlnoci největší počet “lajků” vyhrává.

Přejeme hodně štěstí v soutěži!
Všeobecné podmínky soutěže
Organizátorem soutěže o nejnápaditější web na Webgarden je společnost Webgarden s.r.o. se sídlem Na Dionysce 1758/14, Praha 6 - Dejvice, 160 00, IČ 28252853. Registrace do soutěže proběhne od 16. listopadu 2015 do 16. prosince 2015. Registrace přijaté po tomto datu nebudou do soutěže zařazeny. Účastí v soutěži vyjadřuje účastník soutěže souhlas s tím, aby v případě výhry bylo jeho jméno a název jeho stránky provozované na Webgarden.cz zveřejněno v rámci propagace soutěže v komunikačních kanálech společnosti Webgarden s.r.o. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo nezařadit webové stránky do Facebookového alba s názvem “Nejnápaditější web na Webgarden” a to z důvodu uvedených výše (viz "Vyhraje web, který má:").
23.12.2015 16:36:08
Tým Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one