Podzimní novinky na Webgarden

Redesign administrace
Administrace Webgarden prošla redesignem. Je vizuálně zjednodušená a sjednocená, na velkých monitorech se plocha pro úpravy roztahuje a tím přináší větší pohodlí.
4.png
Náhled stránky
Doteď bylo nutné při úpravách stránek mít v jednom okně prohlížeče otevřenou administraci, a v druhém samotné stránky. Nyní si můžeme tlačítkem Náhled zobrazit své stránky přímo v administraci a pak se pohodlně vrátit k úpravám.
1.png
Historie procházení
Na základě podnětů, které získáváme od našich uživatelů jsme se rozhodli implementovat historii ajaxového procházení stránek, a to jak v administraci, tak na klientských stránkách. V praxi to znamená, že nyní můžete jak v administraci, tak na klientských stránkách používat tlačítka prohlížeče Zpět a Vpřed, a také vždy uvidíte v adresním řádku aktuální url rubriky, ve které se právě nacházíte.
Nevíte si rady?
Kontaktovat technickou podporu nyní můžete přímo z administrace, stačí si rozbalit menu v levém horním rohu a kliknout na “Kontaktovat podporu”.
2.png
TIP: Pokud nemůžete v záhlaví najít nějakou informaci, na kterou jste byli zvyklí, naleznete ji po kliknutí na tlačítko v levém horním rohu s logem Webgarden.
27.07.2016 11:41:39
Redakce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one