S naší novou funkcí ušetříte asi 1,5 hodiny ročně, o jeden zhlédnutý film navíc
Naši programátoři tomu říkají persistentní přihlášení. Všem, kteří si na Webgarden spravují své stránky po svém a "persistentní přihlášení" jim nic neříká, to ale celkem usnadnilo práci. Už se nemusíte neustále přihlašovat, nyní stačí při přihlášení kliknout na "Neodhlašovat".
time_01.jpg
Pokud v administraci nebudete nic dělat, nový systém vás automaticky odhlásí až po 14ti dnech. Ročně tak průměrný uživatel Webgarden ušetří zhruba 1,5 hodiny. Za tu dobu stihnete fotbalový zápas, film, uklidit celý byt nebo si třeba můžete jít zaplavat. 
Neustálé přihlašování do administrace mohlo být někdy otravné, ale alespoň jsme si perfektně pamatovali své heslo. Právě žádost o zaslání zapomenutého hesla je jedna z nejčastějších žádostí, kterou na podpoře dostáváme. Pokud jste si heslo zapomněli a nastavujete si nové, doporučujeme zvolit takovou kombinaci, kterou si zapamatujete, ale zároveň ji případní hackeři nerozluští.
Persistentní přihlášení
Persistentní přihlášení
Jaké heslo je opravdu bezpečné?
Nejbezpečnější hesla jsou ta, která mají alespoň 12 znaků a obsahují jak malá, tak velká písmena a číslice. Obecně platí, že čím delší heslo, tím je bezpečnější. Doporučujeme volit náhodné složení písmen a číslic, která nic neznamenají. Sílu svého hesla si můžete otestovat na stránkách How secure is my password?.
09.09.2015 13:38:13
Tým Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one