Na Webgarden si všechno můžu řídit sama podle svého

Jak vydělávat na svém koníčku a jakou roli v tom hrají webové stránky? Nejen o tom jsme si povídali s Libuší Honcovou z webu kulichy.net, která své vlastnoručně háčkované kulichy prodává online už tři roky.
Fotografie: Dominik Vrašil
Fotografie: Dominik Vrašil
Jak jste se dostala k háčkování kulichů?
Je to už dávno, co jsem v obchodech hledala vhodnou čepici sobě a své dceři tak, abychom k sobě ladily. Nakonec jsem si čepice prostě vyrobila sama. Bavilo mě to a začala jsem háčkovat i pro kamarádky, známé a už jsem byla v jednom kole.
Kdy jste stvořila svůj první kulich?
Byla jsem tehdy na mateřské dovolené. Když byla celá rodina doma, manžel obsadil počítač, starší dcera notebook a malá televizi kvůli pohádkám. Nezbylo mi nic jiného než háčkovat. Dnes to jsou zhruba tři roky, co motám čepice.
Jak Vás napadlo vytvořit si vlastní eshop?
Prodávat kulichy online mě napadlo až po nějaké době. Z háčkování se stala moje závislost, neumím se jen tak koukat na film, aniž bych nemotala. Nakonec už měli kulich všichni moji známí a já se rozhodla, že je nabídnu i jinde. Přemýšlela jsem, co a jak, až jsem narazila na jeden prodejní web od Webgarden.
Fotografie: Dominik Vrašil
Fotografie: Dominik Vrašil
Proč zrovna Webgarden?
Pro Webgarden jsem se rozhodla, protože mě krok za krokem naváděli jak a co mám dělat. Nakonec to šlo tak nějak samo. Pracuje se mi s nimi dobře, vše je srozumitelné, je zde mnoho možností, jak si nastavit ikony a plno barevných možností pro nastavení vzhledu stránek. Prostě se mi líbí, že si zde můžu sama vše organizovat a měnit dle libosti.
Na čem momentálně pracujete?
Zrovna jsme nafotili nové kousky na tuto sezónu, nejvíce jsou v oblibě Mimoňové, ty mi zabírají mnoho času. Dále pracuji na prvních kolekcích s nákrčníky a rukavicemi. Už se ochladilo, tak začínají chodit objednávky Jsem v jednom kole, ale moc mě to baví a naplňuje. Jsem moc ráda, že se moje výrobky líbí a jsou užitečné.
01.02.2016 12:58:11
Tým Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one