Pokud to se svými webovými stránkami myslíte vážně a chcete spravovat web na profesionální úrovni, určitě si pořiďte vlastní doménu. V případě firemní prezentace nebo eshopu je to téměř samozřejmostí. Pojďme se společně podívat na to, proč mít vlastní doménu a co všechno to přináší.
kulichy_net.png
Jak vydělávat na svém koníčku a jakou roli v tom hrají webové stránky? Nejen o tom jsme si povídali s Libuší Honcovou z webu kulichy.net, která své vlastnoručně háčkované kulichy prodává online už tři roky.
Společnost Webgarden, která poskytuje software pro tvorbu vlastních webových stránek přesouvá své servery do nově postavené budovy datacentra Serverpark. Projekt spadá pro pod firmu VSHosting, kde byly servery Webgarden uloženy doposud.
V lednu bude Webgarden slavit už 10 let. Za tu dobu jste u nás vytvořili statisíce povedených webových stránek. Abychom společně oslavili naše první jubileum, připravili jsme pro Vás soutěž o prémiový web s vlastní doménou na 10 let zdarma a individuálním školením.
Společnost Google oznámila, že od 1. října 2015 bude postihovat veškeré webové stránky, které nebudou mít souhlas koncového uživatele s používáním souborů cookie na jejich stránkách. Tento požadavek je zanesen i ve směrnicích Evropského parlamentu a Rady 2002/58/ES, které ale nejsou v českém právu zcela implementovány. Přesto, že je situace značně nepřehledná a nikdo vás nyní za absenci souhlasu s cookies nemůže postihnout, má Webgarden pro své uživatele jednoduché řešení.
Měření konverzí na Heureka.cz se od 1. září 2015 mění. Pro využívání této služby je potřeba změnit speciální skript. Uživatelé Webgarden žádný skript měnit nemusí. Naši programátoři se o to postarali.
Naši programátoři tomu říkají persistentní přihlášení. Všem, kteří si na Webgarden spravují své stránky po svém a "persistentí přihlášení" jim nic neříká, to ale celkem usnadnilo práci. Už se nemusíte neustále přihlašovat, nyní stačí při přihlášení kliknout na "Neodhlašovat".
Už žádné zdlouhavé vyplňování čísla účtu, banky, variabilních symbolů, částky a dalších informací pro zaplacení služeb na Webgarden. Nyní dostanete ke každému bankovnímu převodu unikátní QR kód, kterým můžete okamžitě zaplatit. Stačí mít na svém chytrém telefonu nainstalovanou mobilní aplikaci své banky.
Již 9 let inspiruje Webgarden své uživatele k tvorbě webových stránek.
I letos jsme pro vás připravili šest nových vánočních vzhledů, kterými můžete ozdobit svůj web. Vyberte si a nastavte v administraci svých stránek pod záložkou Vzhled.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one