Zpřehlednili jsme pro Vás administraci
V pravém horním rohu jsou umístěny základní ovládací prvky – smazat, přidat a nastavit, které napříč celou administrací získaly jednotný barevný vzhled. Tlačítka, které momentálně nepotřebujete, se automaticky skryjí. Práce s administrací se díky tomu stává přehlednější.
k3.png
k2.png
k1.png
Emailová adresa jako uživatelské jméno
Pro Vaše větší pohodlí jsme nahradili přihlašování pomocí uživatelského jména emailovou adresou. Vy, stejně tak jako uživatelé Vašich stránek, už nemusíte vymýšlet jak se na stránky zaregistrovat. K přihlášení stačí emailová adresa, kterou si každý pamatuje.
Nákup v eshopu bez registrace
Nově mohou zákazníci ve Vašem eshopu nakoupit bez registrace, což je nejen rychlejší, ale také to výrazně zvyšuje šanci, že nákup dokončí! Stejně jako Vy, se i Vaši zákazníci nově přihlašují emailovou adresou.
br1.png
Sociální sítě hýbou světem
Proto jsme pro Vás připravili sadu prvků, které Vám pomohou propojit stránky s Facebookem, Twitterem a Google+. Jejich vložení na stránku je stejně jednoduché jako například vložení obrázku.
Ukažte se na mapě
Vložte si do stránek Google mapu, na které zobrazíte polohu Vaší kanceláře nebo prodejny. Zjednodušíte svým zákazníkům cestu k Vám.
gm.png
Mají Vaše stránky návštěvníky ze zahraničí?
i4a.png
Potom Vás potěší, že Webgarden umí vložit do stránek Google Translator, ten odvede práci s překladem za Vás.
Vlastní ikonka stránek!
Konečně máte možnost nahrát si jako ikonku libovolný obrázek z Vašeho počítače.
Editace stránek v mobilech a tabletech
Nově najdete na adrese m.webgarden.cz administraci, která je díky svému odlehčenému a zjednodušenému rozhraní vhodná nejen pro moderní mobilní zařízení, ale také jako stolní verze pro pomalejší počítače nebo pro osoby nevidomé či slabozraké. Přesto nabízí téměř všechny funkce jako plnohodnotná verze.
Užitečné pro pokročilé uživatele
Potřebujete ověřit stránky pro Google Webmaster Tools? Chcete vytvářet aliasy url adres? Máte chuť objevovat možnosti HTML5 a CSS3? Stránky mají nyní HTML5 hlavičku a nové layouty využívají CSS3 vlastnosti. Do hlavičky můžete vkládat vlastní meta informace a můžete vytvářet vlastní přesměrování adresy na Vašich stránkách.
Najdete nás také na Google+ a Twitteru
Vyberte si možnost, kterou preferujete a sledujte naše kanály – budete mít z první ruky důležitá oznámení, novinky a tipy k tvorbě stránek.
f.png
g.png
t.png
y.png
27.03.2014 14:03:09
Redakce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one