JarmilaDusova.cz
Pokud se rozhodnete vyhledat služby například finančního poradce, velice pravděpodobně zkusíte prohledat i internet a celkový dojem z webu může rozhodnout.

Stránky Jarmily Dusové jarmiladusova.cz jsou na první pohled nenápadné, v jádru ale velmi dobře zpracované - tedy přesně takové, jaké by služby profesionála měly být.

V záhlaví je jasně a stručně řečeno, co na webu najdeme. Díky fotce autorky působí stránky důvěryhodně, což je zejména ve světe financí důležité. Na věrohodnosti také přidávají reference spokojených zákazníků a loga partnerů; dohromady s pečlivým zpracováním všech textů se tedy jedná o ukázkově zpracovanou webovou prezentaci.
Jarmila Dusová

Jarmila Dusová

Každé úterý Vám představíme jednu ze stránek vytvořených na Webgarden.cz, která může být příkladem dobře odvedené práce. U každé ukázky najdete krátký popis a budeme velice rádi, když i Vy sami vyjádříte svůj názor v komentářích a nabídnete tak autorovi zajímavé podněty. Také nám můžete na email podpora@webgarden.cz zasílat tipy na zajímavé stránky vytvořené pomocí Webgarden, o kterých si myslíte, že stojí za zveřejnění.
27.03.2014 13:02:46
podpora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one