Chtěli jsme rychle a efektivně vytvořit firemní stránku, s Webgarden šlo vše snadno
Vyrábí unikátní dřevěné obklady, podlahy a celé interiéry. Působí i na českém trhu a k informování o svých novinkách si vybrali Webgarden. O tom, jakou roli hraje web admonter.info v aktivitách společnosti Admonter, jsme si povídali s jejím zástupcem Stanislavem Beránkem.
beranek_admonter_2.jpg
Co je to Admonter?
Jsme rakouská manufaktura, která sídlí uprostřed hor blízko lyžařské oblasti Dachstein Schladming. Vyrábíme dřevěné podlahy a biodeseky. Z těchto základních produktů poté konstruujeme celé interiéry od podlahy ke stropu, až po akustické podhledy, dveře, apod.
Proč jste si k tvorbě webu vybrali právě Webgarden?

Chtěli jsme rychle a efektivně vytvořit firemní stránku pro Česky mluvící zákazníky. Dosud jsme fungovali na anglických stránkách. Vytvořit stránky u Vás netrvalo dlouho, systém na Webgarden je celkem jednoduchý. Dnes, když chcete mít pěkné webovky, musíte tomu věnovat spoustu času a peněz, mít web u Vás je minimálně v tomto ohledu výhodnější. Navíc jsou stránky variabilní a můžeme je kdykoli pozměnit jak vzhled, tak i obsah.

Máte na Webgarden ještě nějaké další stránky?
Máme například ještě mountainfloor.cz, na kterých ještě pracujeme, nejsou zcela finální. Je to naše druhá značka určená pro projekty a developerské stavby. Nicméně pracujeme převážně na admonter.info.
Úvodní fotka na webu admonter.info
Úvodní fotka na webu admonter.info
K čemu slouží stránky admonter.info?

Naše stránky využíváme typicky pro sdílení zajímavých informací nad rámec klasického obsahu o firmě a produktech. Například jsme informovali o soutěži pro vysoké školy, která probíhá.

Co máte v Admonter na starosti?
Většinu času trávím s architekty a klienty. Jsem jakousi jejich spojnicí. Produkty Admonter nejsou masová záležitost. K realizaci interiéru z našich produktů, je potřeba odborná montáž, odborná konzultace a tedy i odborný prodej, kterému se věnuji.
Falkenseiner Schladming, nový hotel v centru známé lyžařské oblasti s interiérem od Admonter
Falkenseiner Schladming, nový hotel v centru známé lyžařské oblasti s interiérem od Admonter
Jak jste se dostal k práci ve firmě Admonter?

Původně jsem pracoval v jedné z partnerských firem a spolupráci s Admonterem jsem si okamžitě oblíbil. Jednak mě zaujala firma jako taková, ale také jsem si zamiloval údolí, ve kterém firma vyrábí. Když se zde probudíte, máte pocit, jako kdyby se svět zastavil. Má to speciální kouzlo, které se promítá do celé firemní kultury.

02.02.2016 09:35:00
Tým Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one