PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 -     139Kč
Doporučeně CZ:         -      77Kč
Od 1900Kč zaslání v CZ zdarma
Podrobné info: CENÍK POŠTOVNÉHO
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓
RYCHLÉ INFO K NÁKUPU
 
1.) V této rubrice najdete kompletní časopisy ABC, speciály ABC, vystřihovánkové a komiksové knihyVšechny zde uvedené publikace jsou nabízeny jako použité, mohou, ale nemusí mít tedy různé vady. Na případné závažnější vady je upozorněno v popisu modelu a nelze na ně uplatňovat reklamaci. Nekupujete nové zboží, ale zboží antikvariátové/bazarové.
2.) Fota jsou pouze pro informační představu 
3.) Každá odeslaná objednávka je závazná, proto se ve vlastním zájmu seznamte s Obchodními podmínkamiInformacemi o ochraně osobních údajůInformacemi k nákupu a Reklamačním řádem. Odesláním objednávky s nimi bezvýhradně souhlasíte.
Pokud zvolíte objednávku Balíkem na poštuvždy uvádějte jako Dodací adresu, PSČ a adresu pošty kde chcete zásilku uložit k vyzvednutí - tato adresa je rozdílná, než adresa fakturační / bydliště.
88.00 Kč
98.00 Kč
359.00 Kč
1299.00 Kč
238.00 Kč
498.00 Kč
298.00 Kč
298.00 Kč
498.00 Kč

Líbí se vám tyto stránky?

Chcete-li tyto stránky podpořit, zkopírujte si jeden ze dvou HTML kódů loga Papermanie stránek 

 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

“Svět papírových modelů“  

PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
MPMPM - museum.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© Jiří Velocha 2007-2022 Papermanie.cz - kopírování, úpravy, nebo jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. Komerční subjekty si pro přebírání obsahu dohodnou předem podmínky, viz. kontakty. 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one