PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 -     139Kč
Doporučeně CZ:         -      77Kč
Od 1900Kč zaslání v CZ zdarma
Podrobné info: CENÍK POŠTOVNÉHO
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓
VÝSTAVY A SOUTĚŽE - VÝSTAVA MODELŮ SLOUP
 

02.10.2022 - nová modelářská výstavní akce ve Sloupu ve dnech 28. - 30.10.2022. Na vaši návštěvu se těší organizátoři. Níže popis organizátora:
Jmenuji se František Doležal a spolu s Obecním úřadem ve Sloupě v Moravském krasu, který mi propůjčil na uvedené dny kulturní dům pořádáme výstavu papírových a ostatních modelů.Jde o první ročník a doufám, že ne poslední. Cílem je ukázat mládeži co vše se dá vyrobit, zkonstruovat jen svýma rukama a ani k tomu není potřeba mobil nebo počítač. Zkrátka takové víkendové setkání modelářů. Bude to takový průřez modelů. Časopis ABC dodá 300 výtisků pro děti a pro modeláře kteří se zúčastní tohoto setkání. Vsichni jsou vítáni a zváni se svými modely, ale i bez nich . Na všechny se těší pořadatelé”.

Výstava.jpg
NOVĚ KE STAŽENÍ - Lokomotiva řady 704/T238

24.03.2021 - nově ke stažení v našem rozcestníku Stáhni model , dieselová lokomotiva 704/T238 v rámci akce “I model pomáhá“.
275864911_4589166424528409_812109946128798347_n.jpg
ÚPRAVA DVOU MODÝLKŮ Z ABC

24.03.2022 - ledaco může být jinak :) .  Je to tak i v případě těchto dvou modýlků - mrkněte do naší facebookové skupiny a poznáte proč. Podívat se můžete zde: Avia + Karosa
Avia + Karosa.jpg
STÁTNÍ HRAD ŠVIHOV


20.01.2022 - krásná klasika od mistra Richarda Vyškovského,  ani po svých téměř 30ti letech od vydání v ABC, nestrácí nic ze své zajímavosti a pro mnohé sběratele je to tzv. “Svatý grál“ mezi ABC modely. Jak se model podařil slepit našemu dvornímu lepiči J.Velochovi ml. se můžete podívat tady: Hrad Švihov
Hrad Švihov do aktualit.jpg
Z-37 AGRO TURBO + Z-37 ČMELÁK

11.01.2022 - tak vše připraveno ke startu do nového roku? Máte dostatečnou zásobu vystřihovánek? Pokud ne, není nic snažšího něž si nějaké zakoupit v našem shopu zde: Papermanie shop .  A na modely Čmeláků z PM týmu,  se můžete mrknout tady: Agro Turbo + Čmelák a tady: Mini Čmelák .
Z-37 Čmelák I..jpg
ŽACÍ MLÁTIČKA / KOMBAJN E-512

07.01.2022 - i v zimě mohou být žně, jak to? No třeba na Vánoce pod stroměčkem :) . Na dvě verze (starší a novější) tohoto modelu  se můžete podívat opět v naší facebookové skupině tady: Kombajn E-512 a opět práce našeho “dvorního lepiče“ J.Velochy ml. 
E 512.jpg
KLASIKA Z ABC - VOSTOK 1

21.08.2021 - v naší facebookové skupině se můžete podívat na fota modýlku vydaného v ABC v r. 1973, jehož autory je známá autorská dvojice ŠOK (V.Šorel/F.Kobík) Na fota můžete mrknout zde: Vostok 1
Vostok 1.jpg
SLEDUJTE NAŠE FB STRÁNKY

Dovoluji si upozornit na naše facebookové stránky zde: Papermanie na Facebooku. I tam najdete spoustu zajímavostí a např. fotek a videí, které nejsou zveřejněny zde na domovských stránkách. Pro všechny fanoušky vystřihovánek z ABC a ty, kdo by se chtěli pochlubit svými modely, nebo si prohlédnout modely jiných modelářů, byla vytvořena  facebooková skupina  Vystřihovánky z ABC . Těším se na vaši návštěvu.
Logo PM oznamovací.jpg

Líbí se vám tyto stránky?

Chcete-li tyto stránky podpořit, zkopírujte si jeden ze dvou HTML kódů loga Papermanie stránek 

 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

“Svět papírových modelů“  

PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
MPMPM - museum.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© Jiří Velocha 2007-2022 Papermanie.cz - kopírování, úpravy, nebo jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. Komerční subjekty si pro přebírání obsahu dohodnou předem podmínky, viz. kontakty. 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one