PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 -     139Kč
Doporučeně CZ:         -      77Kč
Od 1900Kč zaslání v CZ zdarma
Podrobné info: CENÍK POŠTOVNÉHO
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓
1.) REKLAMAČNÍ ŘÁD PLATNÝ PRO PAPERMANIE SHOP STRÁNEK www.papermanie.cz
Veškeré zboží nabízené na webovém rozhraní stránek www.papermanie.cz, je výslovně nabízeno jako použité z dlouhodobé osobní sbírky prodejce, nebo z případného výkupu od koncových spotřebitelů.
Záruční doba na toto použité zboží, dodané kupujícímu, je 12 měsíců nebo je doba záruka uvedena v popisu zboží a je v zájmu kupujícího, aby dodané zboží po převzetí ihned zkontroloval a o případných nedostatcích co nejdříve prodávajícího informoval.
Stav zboží nabízeného na webovém rozhraní obchodu Papermanie shop, odpovídá jeho popisu, který je aktuálně platný v době vystavení konkrétního zboží.

2.) ZPŮSOB VYŘÍZENÍ REKLAMACE
Reklamace může být vyřízena výměnou zboží, to v případě, že toto zboží bude u prodejce k dispozici. Pokud toto nebude možné, může kupující od kupní smlouvy v souladu s obchodními podmínkami obchodu písemně odstoupit. Jeho odstoupení je vůči prodávajícímu účinné od okamžiku, kdy je prodávajícímu doručeno, pokud jsou splněny všechny podmínky stanovené zákonem. V případě odstoupení od smlouvy se smlouva od počátku ruší a strany jsou povinny si vrátit vše, co si na jejím základě poskytly a to v kompletním stavu.

3.) K UPLATNĚNÍ REKLAMACE JE NUTNÉ PŘEDLOŽIT, NEBO DODAT PRODÁVAJÍCÍMU:
předmět reklamace (vadné zboží) v čistém a kompletním stavu,
popis vady,
doklad (kopii dokladu) o zakoupení zboží,
požadovaný způsob vyřízení reklamnace (např. sleva, výměna zboží, odstoupení od smlouvy).
Prodejce po přijetí zboží k reklamaci, v co nejkratší době informuje kupujícího o uznání/neuznání oprávněnosti reklamace na jeho emailovou adresu.

4.) REKLAMACI JE MOŽNÉ UPLATNIT TĚMITO ZPŮSOBY:
poštou na adrese prodejce: Jiří Velocha, Štětovice 106, 798 12 Kralice na Hané
Kupující předem o úmyslu reklamovat zboží, prodejce informuje na e-mailové adrese papermanie@email.cz , nebo ve Vzkazníku pro autora stránek www.papermanie.cz a uvede své celé jmémo a číslo objednávky.
Kupující bere na vědomí, že zboží určené k reklamaci, zaslané prodejci „na dobírku“, nebude prodávajícím převzato. Zásilka s reklamovaným zbožím musí být řádně zabalena tak, aby nedošlo přepravou k jinému případnému poškození a zboží musí být vráceno v kompletním a původním stavu. Dopravce neručí za nedostatečně zabalené zásilky a prodejce neuzná záruku u zboží poškozeného při přepravě i když se závada projevila před jeho odesláním.

5.) NÁROK NA UPLATNĚNÍ ZÁRUKY ZANIKÁ V NÍŽE UVEDENÝCH PŘÍPADECH:
a) opotřebení věcí způsobené jejím obvyklým užíváním,
b) vady způsobené nesprávným skladováním, vnějšími událostmi a v případě poškození zboží přírodními živly (např. oheň, voda),
b) zboží bylo poškozeno používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v návodu pro použití, nebo nesprávným postupem, případně nesprávnou manipulací při jeho použití.
c) je-li reklamace podána / odeslána po uplynutí záruční doby.

6.) V PŘÍPADĚ PAPÍROVÝCH VYSTŘIHOVÁNEK, NELZE REKLAMACI DÁLE UPLATNIT NA:
a) kvalitu (jakost) papíru (např. zažloutnutí, méně kvalitní struktura), na sílu papíru (v průběhu doby vydávání, byly vystřihovánky vydány na různě silných papírech - např. různé ročníky ABC) a na horší kvalitu tisku u starších a starých dobových vystřihovánek nebo vystřihovánek z dobových starších a starých časopisů, či jejich oficiálních reprintů (např. nestejné barevné podání jednotlivých stránek či horší kvalita kontur a barev tisku),
b) mírné ohyby rohů a ploch stránek vystřihovánek,
c) rezavé skvrny v místě původního sešití stránek kovovými sponami, které nezasahují do natištěných dílů vystřihovánky,
d) nepřesnosti aj. případné chyby autora vystřihovánky, 
e) na vady a nedostatky, které jsou v nabídce obchodu u vystaveného zboží-vystřihovánek uvedeny a kupující o nich předem ví.

7.) NÁKLADY NA DOPRAVU
Nutné náklady na dopravu v případě oprávněné reklamace hradí prodejce.

Líbí se vám tyto stránky?

Chcete-li tyto stránky podpořit, zkopírujte si jeden ze dvou HTML kódů loga Papermanie stránek 

 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

“Svět papírových modelů“  

PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
MPMPM - museum.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© Jiří Velocha 2007-2022 Papermanie.cz - kopírování, úpravy, nebo jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. Komerční subjekty si pro přebírání obsahu dohodnou předem podmínky, viz. kontakty. 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one