PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 -     139Kč
Doporučeně CZ:         -      77Kč
Od 1900Kč zaslání v CZ zdarma
Podrobné info: CENÍK POŠTOVNÉHO
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓

******* PŘIPOMÍNKY, REAKCE A DOTAZY ZÁKAZNÍKŮ PM SHOPU ******

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5474"
Dobrý den, rád bych se vyjádřil k nákupu. Ačkoliv jsem nakupoval za drobný peníz, ochota a vstřícnost pana Velocha byla velice příjemná. Tímto bych mu chtěl poděkovat a nákup na tomto e-shopu mohu jen vřele doporučit. Přehledné stránky, vyřízení objednávky a dodání - vše s nejvyšší spokojeností.

Moc děkuji
Opakovaně vše v nejlepším pořádku,obchod DOPORUČUJI.
Od pana Velochy jsem v průběhu zhruba deseti let kupoval vystřihovánky několikrát. Vždy jsem se setkal s výbornou a velice příjemnou komunikací. Vystřihovánky byly vždy v perfektním stavu a dokonale zabaleny. Všem nákupy v tomto obchodě velmi rád doporučuji. Ještě jednou děkuji !
Objednával jsem poprvé a jsem maximálně spokojen. Vystřihovánky skvěle zabaleny, rychlé odeslání po zaplacení, příjemná komunikace. Přeji hodně spokojených zákazníku.
Objednáváno zde opakovaně; vždy bez problémů, výborná komunikace, rychlost vyřízení a také dobře zabalené zboží. Doporučuji.
Dobrý den,zásilka přišla obratem a v pořádku.Děkuji za vřelou komunikaci a určitě váš obchod doporučím.Přeji hodně spokojených klientů.
Nemám co vytknout, velký výběr, rychlé dodání a pečlivě zabaleno. Určitě doporučuji
Nemám, co vytknout. Zásilka dorazila rychle a v pořádku.
Maximální spokojenost.Skvělá komunikace,expresní dodání,dobře zabaleno.Vřele tento obchůdek doporučuji.
Děkujemne za pochvalu, jen aby nedošlo k omylu - PM neposkytuje žádné expresní služby, jen se to někdy sejde tak, že zásilka je odeslána druhý den po objednání např. menší počet objednávek apod. A pokud i pošta pracuje jak má, tak je dodání celkem rychlé. Nicméně základní doba pro odeslání, může být vždy v průběhu 7mi prac. dnů - někdy se to sejde opačně a může být odesláno až ten sedmý den, s tím, že o odeslání vždy informujeme.
Zásilka došla v naprostém pořádku a bleskově. Výborný obchod. Díky
Zásilka došla jako vždy perfektně po všech stránkách - maximální spokojenost.
Velká spokojenost s dodávkou.Pečlivě zabaleno a balíček přišel v pořádku
Včera odesláno, dnes ráno mám doma. Perfektně zabaleno - ač je silně nabořen jeden rožek (tímto zdravím vrhače z České pošty), tak zásilka je naprosto v pořádku.
Uf... tak jsem si říkal, jo pošťáci asi šli do sebe, že už hodně dlouho nebyla nějaká stížnost.. ale jak vidět, dobře že vystřihovánky nebalím těsně kolem obvodu ale s tzv. “nárazovou zónou“ právě pro tyto případy, a jsem rád, že obsah je v pořádku :). Děkuji za pochvalu.
Spokojenost s dodávkou. Dobře zabalené a rychle dodané.
Velká spokojenost, zásilka přišla rychle, pěkně zabalená, doporučuji.
Děkuji, že se dá sledovat zásilka a upozornění že je na poště k vyzvednutí. Zásilka nepoškozená v perfekní kvalitě došla. Tyto stránky sleduji pravidelně, abych mohl opět nakupovat.
nakupoval jsem zde opakovaně, rychlé vyřízení i dodání, perfektně zabaleno, profesionální přístup.
Jako vždy vše v pořádku podle stupnice kvality 1A.
Objednávka,rychle vyřízena,rychle dodání, vše dorazilo neposkozeno a řádně zabaleno,můžu jen dopprucit
Děkuji za dodání
Balík příšel více jak důkladně zabalen a zboří odpovídá popisu.A byl jsem velmi spokojen,
Budu se těšit na další "spolupráci"
21.06.2022 06:34:01
Jiří Velocha

Líbí se vám tyto stránky?

Chcete-li tyto stránky podpořit, zkopírujte si jeden ze dvou HTML kódů loga Papermanie stránek 

 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

“Svět papírových modelů“  

PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
MPMPM - museum.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© Jiří Velocha 2007-2022 Papermanie.cz - kopírování, úpravy, nebo jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. Komerční subjekty si pro přebírání obsahu dohodnou předem podmínky, viz. kontakty. 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one