PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 -     139Kč
Doporučeně CZ:         -      77Kč
Od 1900Kč zaslání v CZ zdarma
Podrobné info: CENÍK POŠTOVNÉHO
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓

******* PŘIPOMÍNKY, REAKCE A DOTAZY ZÁKAZNÍKŮ PM SHOPU ******

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2295"
Rýchle a bezproblémové dodanie aj na Slovensko, odporúčam :-)
22.2.2021
Nakupuji zde již po několikáté a stejně jako vždy všechno přišlo rychle a perfektně zabalené.Moc děkuji.
Velice moc děkuji, objednávka došla v pořádku. Tyto stránky sleduji již delší dobu, ale objednal jsem si zboží až teď, kdy jsem narazil na chybějící věci do archívu a modely o které jsem v mládí přišel a na které mám zálusk si je slepit.
Budu se na tyto stránky vracet nadále.
Jediná mírná výtka - časopisy ABC, SPECIÁLY ABC a další celé časopisy by mohli mít svoji samostatnou kolonku.
Ještě jednou děkuji, stránky doporučuji, jak modelářům, tak sběratelům.
Ta samostatná rubrika pro celé časopisy zatím nemá smysl, nemám jich k dispozici tolik, aby to vydalo aspoň na jednu stránku rubriky. Prioritou jsou zatím samostatné vystřihovánky.
Děkuji za dodání, zboží přišlo perfektně zabalené bez poškození. Nakupuji zde poprvé, tak jsem očekával bazarové zboží, počítal jsem i s mírně poškozenými vystřihovánky. Opak byl pravdou, tak nádherný stav vystřihovánek jsem nečekal. Když si uvědomím, že vystřihovánky, které jsem si objednal jsou více jak 20 let staré a oni vypadají jak když je právě v tiskárně vytiskli. Neskutečné, smekám před Vámi pane Velochu. Všem doporučuji.
Děkuji za uznání a samozřejmě mě těší že jste spokojen. Vystřihovánky do prodeje se vybírají opravdu v co nejlepší dostupné kvalitě, i když po té co byla pomalu ale jistě rozprodána moje osobní sbírka, je čím dál obtížnější podobně kvalitní modely sehnat. Ale budu se o to snažit i nadále. Sběr najdete všude, ale kvalitu jen na PM :) .
Děkuji za bezchybné a rychlé odeslání. Zabaleno odolně i vůči České poště. Doporučuji !
Rychlé jednání, vše bez problému. Dobře zabalené. Doporučuji.
Vše proběhlo bez problému, zboží dorazilo perfektně zabalené. Určitě mohu doporučit.
S nákupem jsem naprosto spokojený a obchod rozhodně doporučuji. Přehledný eshop, rychlé vyřízení objednávky, optimální balení aby se nic nepoškodilo, archivní vystřihovánky v perfektním stavu. Lze jen pochválit.
Děkuji za rychlý a bezproblémový obchod a také za ochotu zodpovědět občasný dotaz, týkající se stavby papírových modelů. Stránky papermanie.cz jsou pro mne velice inspirativní stránky. Přeji hodně zdraví a štěstí. Jirka
Dobrý den, rád bych se vyjádřil k nákupu. Ačkoliv jsem nakupoval za drobný peníz, ochota a vstřícnost pana Velocha byla velice příjemná. Tímto bych mu chtěl poděkovat a nákup na tomto e-shopu mohu jen vřele doporučit. Přehledné stránky, vyřízení objednávky a dodání - vše s nejvyšší spokojeností.

Moc děkuji
Opakovaně vše v nejlepším pořádku,obchod DOPORUČUJI.
Od pana Velochy jsem v průběhu zhruba deseti let kupoval vystřihovánky několikrát. Vždy jsem se setkal s výbornou a velice příjemnou komunikací. Vystřihovánky byly vždy v perfektním stavu a dokonale zabaleny. Všem nákupy v tomto obchodě velmi rád doporučuji. Ještě jednou děkuji !
Objednával jsem poprvé a jsem maximálně spokojen. Vystřihovánky skvěle zabaleny, rychlé odeslání po zaplacení, příjemná komunikace. Přeji hodně spokojených zákazníku.
Objednáváno zde opakovaně; vždy bez problémů, výborná komunikace, rychlost vyřízení a také dobře zabalené zboží. Doporučuji.
Dobrý den,zásilka přišla obratem a v pořádku.Děkuji za vřelou komunikaci a určitě váš obchod doporučím.Přeji hodně spokojených klientů.
Nemám co vytknout, velký výběr, rychlé dodání a pečlivě zabaleno. Určitě doporučuji
Nemám, co vytknout. Zásilka dorazila rychle a v pořádku.
Maximální spokojenost.Skvělá komunikace,expresní dodání,dobře zabaleno.Vřele tento obchůdek doporučuji.
Děkujemne za pochvalu, jen aby nedošlo k omylu - PM neposkytuje žádné expresní služby, jen se to někdy sejde tak, že zásilka je odeslána druhý den po objednání např. menší počet objednávek apod. A pokud i pošta pracuje jak má, tak je dodání celkem rychlé. Nicméně základní doba pro odeslání, může být vždy v průběhu 7mi prac. dnů - někdy se to sejde opačně a může být odesláno až ten sedmý den, s tím, že o odeslání vždy informujeme.
Zásilka došla v naprostém pořádku a bleskově. Výborný obchod. Díky
Zásilka došla jako vždy perfektně po všech stránkách - maximální spokojenost.
27.01.2022 08:06:18
Jiří Velocha

Líbí se vám tyto stránky?

Chcete-li tyto stránky podpořit, zkopírujte si jeden ze dvou HTML kódů loga Papermanie stránek 

 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

“Svět papírových modelů“  

PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
MPMPM - museum.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kopírování, úpravy, či jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. © Jiří Velocha 2021.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one