PM shop - poštovné a balné:

Dobírka CZ:                 -     139Kč
Doporučeně CZ:         -      77Kč
Od 1900Kč zaslání v CZ zdarma
Podrobné info: CENÍK POŠTOVNÉHO
Tento “kurz“, autor těchto www, sepsal již v r. 2000 a od r. 2008 je zde v jednodušší verzi k dispozici. Vhodný je pro spíše začínající modeláře. Preferovány jsou zde jednoduché postupy, ke kterým nepotřebujete žádné speciální a drahé pomůcky, ani nemusíte být “superlepič“. Takže se nechejte inspirovat a alespoň něco si vyzkoušejte.
papermanie@email.cz , nebo ↓

Napište nám jak jste spokojeni/nespokojeni s nákupem

Děkuji všem kupujícím, kteří zvolili nákup v PM shopu a podpořili tím prodejce, který Vám na těchto stránkách nabízí nejen maximálně pohodlný výběr s rychlým a bezproblémovým on-line nákupem vystřihovánek z ABC, ale i spoustu zajímavého čtení a trochu toho poučení.
 

Sem (klik na odkaz v rámečku níže), přidávejte pouze příspěvky, které souvisí s nákupy, dotazy a připomínkami k PM shopu. Pro soukromé vzkazy, využijte Vzkazník pro autora (panel vlevo dole), nebo emailovou adresu viz. “Kontakty“. Upozorňuji, že pokud příspěvek nebude odpovídat uvedeným pravidlům, případně bude vulgární či odporující CZ zákonům bude smazán, bez uvedení důvodů. Z důvodu ochrany soukromí a osobních údajů, v příspěvku neuvádějte svůj email ani celé jméno (pokud toto uvedete, je to na vaši zodpovědnost).
Díky za váš čas a vaše příspěvky.
kliknutím na nadpis nad tímto textem, můžete začít vkládat příspěvky

Líbí se vám tyto stránky?

Chcete-li tyto stránky podpořit, zkopírujte si jeden ze dvou HTML kódů loga Papermanie stránek 

 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 
 
Detect language » Hungarian
 

“Svět papírových modelů“  

PA logo 1.png
DF - pap. modelarstvi.png
ABC logo.png
MPMPM - museum.png
Creative Canon.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© Jiří Velocha 2007-2022 Papermanie.cz - kopírování, úpravy, nebo jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením těchto www jako zdroje. Komerční subjekty si pro přebírání obsahu dohodnou předem podmínky, viz. kontakty. 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one