Keltomanovy stránky

věnováno věčnému odkazu keltského etnika pro současnost

Návštěvní knihy

Archiv

Aktuálně

Keltská noc

Keltská noc

RSS

RSS

Hodnocení

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

Sdílení

Bookmark and Share

Rok 2012

Se zpožděním jsem narazil na článek M. C. Putny, který vyšel letos před Samhainem na serveru Lidovky.cz (LN). Udělejte si sami obrázek o tomto článku zde.
Po těžké nemoci zemřel dne 31. 7. ve věku nedožitých 67 let doc. PhDr. Miloš Čižmář, CSc. Významný český archeolog, který spolu se svou ženou PhDr. Janou Čižmářovou nesmazatelně přispěl k poznání keltské kultury. Mimo jiné vykopali největší bývalé keltské oppidum Staré Hradisko na Moravě, o kterém jsem psal ještě na starých stránkách zde.

Věnujme mu tichou vzpomínku...
Stránky Occultus byly bohatě aktualizovány, je tam leccos nového  včetně věštění z tarotových karet, kurzu Wydy a sortimentu originálních čajů v e-shopu, neměli byste opomenout tyto stránky navštívit!

Znalý ví...

Jaro je tady!

koniklec.JPG

Vím, že jsem stránky do veselejších barev tradičně převlékal až o Beltinu, ale letos udělám rád výjimku. Už bylo té zimy dost. I koniklece letos vyrazily dříve než loni. Budiž tedy krásné JARO!

Dnes jsem narazil na zajímavý článek od Dany Frantálové na stránce Volného sdružení badatelů, který doporučuji k přečtení zde.
 
Vstup do administrace