Keltomanovy stránky

věnováno věčnému odkazu keltského etnika pro současnost

Návštěvní knihy

Archiv

Aktuálně

Keltská noc

Keltská noc

RSS

RSS

Hodnocení

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank

Sdílení

Bookmark and Share

Esoterika

Tato rubrika je pokračováním Keltské (a jiné) esoteriky na starých stránkách...

Vývoj této rubriky byl k 30.05.2010 ukončen. Proto zde již nenajdete ani podrubriky Setkání s tajemnem, Alternativní léčba a další.

K dnešnímu dni, t.j. 30.05.2010, jsem se rozhodl, že v rámci těchto stránek nebudu již já sám uveřejňovat zde články související s esoterikou. Tyto stránky tak budou sloužit jen svému původnímu poslání, tedy šíření informací o keltské kultuře a duchovnu. Pokud někdy uveřejním nějaký příspěvek zabývající se esoterikou, tak jedině na stránkách přátel, kteří se esoterními naukami/okultismem dlouhodobě zabývají, např. na Mostě do Říše snů. Na stránky léčitelů, biotroniků, astrologů apod. budu i nadále odkazovat, viz Odkazy esoterické.
Posledni komentare
25.10.2016 17:15:51: http://www.dedra-katalogy.cz/dedra-katalog/ Dedra aktuální katalog
10.10.2016 15:07:12: www.betterware-katalog.cz Betterware
06.10.2016 14:15:10: www.dedra-katalogy.cz Dedra aktuální katalog, slevy, registrace dedra aktualní katalog Po registraci...
23.08.2016 15:52:45: www.dedra-katalogy.cz/dedra-katalog/Dedra aktuální katalog, slevy, registrace Dedra aktuální katalo...
Možná že jste četli můj příspěvek o esoterickém podzimním astrovíkendu v Brně Lužánkách na této stránce a zamrzelo vás, že jste se ho nezúčastnili nebo nemohli zúčastnit.

Nevadí, můžete to již brzy napravit a navštívit XVII. brněnský Valentýnský astrovíkend, který se bude konat ve dnech 13. a 14. února opět v prostorách Střediska volného času v brněnském parku Lužánky. Bližší informace najdete na plakátu festivalu zde a atmosféru podzimního ročníku na mých fotkách zde.
Chcete se uvolnit z toho předvánočního shonu a pohladit se na duši, zameditovat si při zvuku tibetských mís, naladit se do vyšších sfér? Dozvědět se něco více nejen o tibetských mísách, zvoncích dilbu, činelech šengu a dalších buddhistických hudebních nástrojích? Pokud byste měli zájem, přijměte pozvání na akci brněnské pobočky ČMSLU a přijďte 19.12.2009 v 15.00 do centra Orbis v Brně, Příční 12. Na mísy bude hrát Jarda Drábek Čáryfuk.
Tento mimořádný člověk - sibiřský šaman z republiky Tuva, zpěvák ovládající nejhlubší rozsah hrdelního zpěvu (kargyraa), multiinstrumentalista, výtvarník, řezbář a sochař - výjimečný člověk a umělec, dorazí po roce opět do Brna, kde vystoupí v hudební kavárně Stará pekárna ve čtvrtek 12.11. ve 20.00.

Co vám budu říkat, jeho koncerty jsou vysoký duchovní zážitek... Kdo to zažil, ví, o čem mluvím. A zároveň to časově zapadá do tohoto dušičkového období. Jednu z recenzí jeho vystoupení si můžete přečíst zde.

Ohlédnutí za podzimním Astrovíkendem 2009 v Brně

O uplynulém, poněkud sychravějším víkendu se v Brně, v Centru volného času v Lužáneckém parku, konal XI. ročník akce Astrovíkend. Pozvala mne na něho manažerka akce paní PhDr. Marcela Prošková, a já si vybral sobotní program. Dostalo se mi od ní laskavého přijetí, za což ji moc děkuji. Nutno říct, že jsem byl touto akcí spojující lidi zájem o věci esoterické velmi mile překvapen. Překvapen jsem byl zejména mimořádným zájmem veřejnosti, ale také velkým počtem všech těch léčitelů, prodejců, malířek mandal, věštkyň, věštců a dalších poskytovatelů esoterických služeb… Potkal jsem zde spoustu přátel a známých, zúčastnil se několika přednášek, a zakoupil si šamanská vykuřovadla vysoké kvality: bílou šalvěj a myrhu. Již v programu mne zaujala možnost nechat si vyfotografovat auru pomocí unikátního přístroje Aura Video. Proč? Před časem jsem se u své reiki mistryně zúčastnil „nadstavbového“ sezení k metodě vidění aury. Tam jsem opravdu byl schopen vidět auru na květině a posléze i na tam přítomných lidech. Jedna paní, která zase pozorovala mne, prohlásila, že barva mojí základní aury je zelená. Proto jsem velmi rád a s notnou dávkou zvědavosti absolvoval u paní Petry Janáskové zobrazení aury, 10minutový rozbor a posléze výtisk snímku. A jak to dopadlo? Obrázek vidíte vlevo, pro zvětšení na něho klikněte. Souběžně s akcí probíhal i hudební program + břišní tance: Při vystoupení Mgr. Ivety Jirasové se souborem bylo na co se dívat, zejména pánové se spokojeně usmívali (mne nevyjímaje):-) Důstojnou hudební tečkou byl koncert na tibetské mísy, misky, zvonky dilbu, malé činýlky tingša i obří činely šengy šlapanického léčitele a biotronika (ale také přítele, šamanského a proutkařského učitele) Jaroslava Drábka Čáryfuka. Čisté alikvotní tóny jeho nástrojů spolu s prostředím Astrovíkendu mne zase zharmonizovaly a doufám, že mi to nějakou dobu v tomto melancholicky podzimním čase vydrží. Určitě se zúčastním dalšího ročníku. Pro ilustraci celé sobotní akce přikládám odkaz na své fotky.

Pokud čte tyto řádky někdo, kdo tam byl, může přispět svým názorem či zážitkem po kliknutí dole na komentáře.
o brněnském astrovíkendu, kterého jsem zúčastnil v sobotu 17.10.2009. Mimo jiné v něm uvidíte fotografii mojí aury. Fotky z této akce již najdete zde.
Pokud máte zájem o věci mezi nebem a zemí, o alternativní léčebné metody, šamanismus a jiné esoterické směry, či se chcete jen setkat s lidmi podobného zaměření, tak vám mohu doporučit návštěvu podzimního ASTROVÍKENDU konaného ve dnech 17. a 18.10.2009 v Brně.

Veškeré informace o Brněnském astrovíkendu najdete zde. Nabídka léčitelů, bylinkářů, šamanů, mnoha dalších různých alternativců, ale i přednášek i hudební produkce, je opravdu bohatá:

esoterika, věštectví, magie, intuitivní tanec, přednášky, výklad karet, chiromantie, kineziologie, léčitelství, literatura, kameny, svíce, numerologie, astrologie,  zdravotní diagnostika, bylinná terapie, odblokování, detoxikace, irisdiagnostika, auravideo, měření energetického potenciálu, bezkontaktní diagnostika, SRT, Aura-Soma, konstelace, One Brain, homeopatie, Su-jok, I-ting, homeopatie, automat. kresba, atd.
Během proutkaření v Jedovnicích 4.-6.9.2009 nás navštívila Brněnská televize - BTV. Její pořad - zajímavou reportáž natočenou z tohoto semináře - můžete shlédnout v brněnské síti kabelové televize UPC ve středu 16.09. v 10.00 na kanálu 87 digitálního vysílání anebo přímo online na internetu kliknutím na tento odkaz.

Aktualizováno dne 16.09.:

Omlouvám se, ale informace s časem vysílání nebyla správná. Zkusím zjistit podrobnosti přímo u BTV...

Aktualizováno dne 17.09.:

Podle informace programového oddělení Brněnské televize můžete pořad Vlna z Brna shlédnout (v repríze) v sobotu 19.09. ve 14.00 hodin v brněnské síti kabelové televize UPC na kanálu 87 digitálního vysílání anebo přímo online na internetu kliknutím na tento odkaz. Příspěvek o proutkaření by se tam měl objevit v době cca mezi 15.30 až 16.30.
Virgule - hledání vody proutkem? Jistě jste o tom již slyšeli nebo to znáte. Víte však i o tom, že se tímto způsobem dají hledat také patogenní a geopatogenní zóny (GPZ)? Stejně tak např. ukryté předměty? Měl jsem to štěstí a možnost zúčastnit se a úspěšně absolvovat kurs Proutkaření a vyhledávání GPZ organizovaný Školou psychotroniky a biotroniky Jardy Drábka alias Čáryfuka ze Šlapanic. Z této akce, která proběhla v krásném přírodním prostředí v Jedovnicích, jsem se vrátil dnes odpoledne. Moje fotky a fotky Aničky Hýžové. Pokud sem někdo z tohoto kursu zavítáte, tak vás moc zdravím, přátelé, a děkuji nejen za příjemnou společnost, ale i za výměnu cenných informací...
Tak se jmenovala akce, kterou pro své přátele uspořádal v sobotu 22.08.2009 šlapanický léčitel, šaman a biotronik Jarda Drábek Čáryfuk, a které jsem měl tu čest se zúčastnit. Během tří hodin, které jsme strávili v útrobách Stránské skály, jsem udělal i několik fotek tzv. EPRV jevů, náležících do oblasti "věcí mezi nebem a zemí" - moje fotky z této akce. Jardovy fotky a komentáře naleznete zde. Možná se ozvou i další. Měli jsme několik typů různě citlivých fotoaparátů, které v podstatě zachytily totéž. Jarda měl navíc resonoměr, který se mohl v některých místech přímo "zbláznit".
1  
2  
3  
 
Vstup do administrace