Oblíbené kombinace služeb
Standardně nabízíme naše služby ve formě tarifů Silver, Gold a Platinum. Abychom Vám usnadnili práci, sestavili jsme pro Vás dvě nejčastější kombinace, které si u nás uživatelé objednávají.
Pokud chcete naplno využít naší nabídky a spravovat profesionální webové stránky zvolte si služby Expert. Naleznete v něm 2 GB prostoru, 5 000 návštěv vašeho webu bez reklam a možnost zasílat týdně 10 000 newsletterů. To vše na webu s vlastní doménou a třemi prémiovými emaily.
Expert obsahuje:
  • 1 x tarif pro web Platinum (395 Kč / měsíc)
  • 1 x vlastní doména s koncovkou .cz (45 Kč / měsíc)
  • 3 x email s tarifem Gold (135 Kč / měsíc)
Pro ideální fungování běžných webových stránek doporučujeme zvolit kombinaci Optimum. Obsahuje webové stránky provozované na vlastní unikátní doméně. Nabízí 500 MB prostoru, prvním 1 000 návštěvníkům se nezobrazí žádná reklama a můžete posílat až 2 000 newsletterů za týden. Cena zahrnuje i email s tarifem Gold, díky kterému si svou poštu můžete stahovat do emailového klienta.
Optimum obsahuje:
  • 1 x tarif pro web Gold (95 Kč / měsíc)
  • 1 x vlastní doména s koncovkou .cz (45 Kč / měsíc)
  • 1 x email s tarifem Gold (45 Kč / měsíc)
Nemusíte platit, abyste si u nás vyzkoušeli správu vlastního webu. Na Webgarden můžete mít stránky i bezplatně, ale bude se na nich zobrazovat reklama. Díky této reklamě se pokryjí náklady na administraci spojenou s tvorbou webu a naší podporu. Tyto webové stránky mají tzv. sdílenou doménu jako je například mojestranky.webgarden.cz, mojetsranky.wgz.cz, mojestranky.iplace.cz atd. (zkuste si založit stránky a podívejte se na všechny sdílené domény). Basic obsahuje 100MB prostoru a limit pro upload je 16MB.
Basic obsahuje:
  • webové stránky na sdílené doméně s reklamou
  • bez tarifu
TARIFY
V případě, že si chcete navolit webové služby podle svého, můžete si libovolně zkombinovat tarify pro web a emailové tarify. Více informací naleznete v našem ceníku Webgarden.
09.02.2016 10:27:33
Tým Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one