Nevíte si občas rady při tvorbě svých webových stránek? Chtěli byste rychle vyřešit nastalé situace? Vybrali jsme pro vás šest nejčastějších dotazů na helpdesku Webgarden.cz a pokusíme se vysvětlit, jak je řešit.
cap.png
K fotografování se dostal již jako malý chlapec. Ale ani přes všechny neúspěšné pokusy doladit svůj koníček k dokonalosti, se svého snu nevzdal, a dnes fotí divoká zvířata. O tom, co takový koníček obnáší, nám pověděl majitel webových stránek vafo.dobrodruh.net Vlastimil Horák.
hesla.jpg
Jistě všichni víme, jak těžké je vymyslet bezpečné heslo pro své přihlašovací údaje. Každý máme spoustu účtů a v zásadě používáme jen tři řešení, která jsou ale z pohledu bezpečnosti všechna špatná: a) lehce zapamatovatelná hesla, b) stejná hesla pro více služeb, c) složitější hesla, která si ale nepamatujeme nebo je neschováváme na bezpečném místě.
Nemusíte být analytik, statistik nebo matematik na to, abyste rozuměli základním údajům o tom, jak se návštěvníci Vašich webových stránek chovají, co je zajímá a kolik jich vlastně je. Dnes si řekneme, jak propojit svůj web s analytickým nástrojem Google Analytics, díky kterému můžeme sledovat návštěvnost našich webových stránek.
Největší sociální síť Facebook neslouží pouze k prezentaci fotek z dovolené či rodinné oslavy, ale také ke sdílení zajímavých obsahů. V tomto článku si ukážeme, jak jednoduše nastavit požadovaný obrázek a text při sdílení Vašich stránek na Facebooku.
Máme pro vás návod, jak si na web přidat nejrychleji rostoucí sociální síť v ČR za rok 2015. Na Instagramu je v Česku téměř půl milionu lidí a počet uživatelů se každým dnem zvyšuje. Přinášíme několik tipů, jak si na webové stránky přidat příspěvky z Instagramu.
Přinášíme vám článek o tom, jak využít dostupných funkcí pro nastavení obrázků. Na Webgarden si svůj web řídíte sami přesně podle svých představ. Proto nabízíme u většiny funkcí rozšířené možnosti a každý, kdo si je vyzkouší nakonec zvolí nastavení, které se mu nejvíce líbí.
Stránky na Webgarden si můžeme nově vylepšit pomocí online chatu se zákazníky Smartsupp, který je v základní verzi zdarma. V tomto článku si ukážeme, jak chat do stránek vložit a jaké jsou základní možnosti jeho nastavení.
Webgarden od nynějška nabízí kromě 4 předpřipravených zvýraznění také možnost vytvořit si libovolné množství vlastních zvýraznění. To ocení především náročnější tvůrci stránek na Webgarden.
Chat Zopim.com je populární způsob, jak poskytnout návštěvníkům webu či e-shopu pomoc. Na naší stránce se zobrazí v pravém dolním rohu diskuzní okénko “Jak Vám mohu pomoci?”, do kterého může návštěvník...
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one