Mnoho lidí si myslí, že psát blog v době největšího rozmachu facebooku je vlastně zbytečné. Mají pravdu a je blog mrtvou záležitostí? Opravdu se stal obětí facebooku?
Služba Webgarden plně podporuje portály pro srovnavání cen eshopů Heureka.cz a Heureka.sk.
fb_01.jpg
Detailně nafocené zboží, garance nejnižší ceny na internetu, rychlé a spolehlivé dodání zboží. Vsadím se, že až zavítáte na stránky FB-fashion, určitě vás nějaký prvek přiměje minimálně k začtení, zakoukání, ne-li přímo kliknutí nebo koupi.
Pokud chceme, aby stránky byly osobité, je dobré doplnit záhlaví o grafické prvky.
K webu patří obrázky. S tím bude každý souhlasit, ale – napadlo vás někdy, jestli neporušujete autorský zákon? Fotografie jsou tzv. duševním vlastnictvím, stejně jako hudba nebo obraz. A i když se umění stává čím dál více předmětem obchodu, stále je nutné zachovávat jistá pravidla.
Stojíte uprostřed „zelené louky“, na níž by se během několika málo týdnů měla objevit třeba veřejná galerie nabízející vaše díla. Musí být jiná než všechny ostatní, samozřejmě. Musí oslnit, jistě. Konkurence nad ní musí zblednout závistí, ovšem. Především ale musí být přehledná pro každého návštěvníka. Jak při takové stavbě webu postupovat a na co dávat pozor?
O důležitosti kvalitních webových stránek, ať už pro soukromé, nebo firemní účely, nemůže být v dnešní době pochyb. Dobrá zpráva je, že vytvořit si svůj vlastní web zcela zdarma s Webgarden.cz zvládne každý a trvá to jen pár minut. A výhod je ještě mnohem více.
Stále více lidí nakupuje přes internet a i v nejzapadlejší vísce je dnes internetové připojení nedílnou součástí domácností. A právě vlastní webové stránky je snadná a rychlá cesta, jak nabídnout své zboží nebo služby a zviditelnit svoji firmu či „jen“ najít prostor pro prezentaci svých nápadů, zřídit si blog nebo galerii. Že nevíte, kde začít? Začněte s Webgarden.cz a uvidíte, že vytvoření vlastních stránek rychle, snadno a zdarma není žádná věda.
Baví vás tvorba stránek na Webgarden? Myslíte si, že to umíte dobře a chtěli byste si tím vydělávat? Hledáme spolupracovníky. Vhodné nejen pro studenty.
kupkomikscz.png
Snad každé dítě někdy v ruce drželo komiksové časopisy jako Čtyřlístek nebo Mateřídoušku. S přibývajícím věkem ale tyto časopisy končí většinou ve tříděném odpadu. Existují však naštěstí lidé, kteří si podobné časopisy a komiksy tak zamilovali, že je nemohli opustit ani v dospělosti a jejich sbírání a následný prodej komiksovým fajnšmekrům se stal životním koníčkem. Důkazem komiksové oddanosti jsou stránky Jana Vachudy KupKomiks.cz, kde fanoušci kreslených hrdinů seženou opravdové poklady!
Ukážeme si jak si zabydlet titulní stránku, vytvoříme si emailovou schránku a naučíme se používat webmail.
Popíšeme použití variant zboží, ukážeme si, jak doplnit popis zboží obsahem a jak připojit komentáře.
orientální jazyky.jpg
Angličtinu nebo němčinu mají děti možnost učit se již od základní školy. Co když by se ale chtěl někdo věnovat orientálním jazykům a nemá šanci se z jakýchkoli důvodů dostat na vysokou školu, kde si může vybrat některý z ne zcela běžných jazyků pro naše končiny? Díky kurzům Jassana Shadafnha má možnost naučit se hebrejsky či arabsky naprosto každý! Do školy Orientalni-jazyky.cz chodí dle Jassana Shadafnha nejen studenti střední či vysoké školy a pracující, ale dokonce i lidé v důchodu. Nejstarší studentce je 70 let!
Rubriky (a témata) slouží k hierarchické organizaci obsahu Vašich stránek. Množství či zanoření rubrik není omezeno. Rubriky nemusí být vždy zobrazeny na klientské stránce.
Na rozdíl od rubrik se struktura nijak netýká hierarchie stránek, ale definuje čistě prostorovou podobu stránek pomocí těchto bloků (záhlaví stránek, levé a pravé panely a zápatí).
Pátý díl začneme zakoupením vlastní domény a pak se naučíme používat všechny druhy slev...
Týdny jsme vytvářeli své webové stránky, aby byly esteticky zajímavé, což je velmi důležité pro získání nových návštěvníků. Vzhled a dynamičnost stránek ovšem není vše. Při tvorbě stránek bychom neměli zapomenout na jejich optimalizaci...
Vlastníte firmu nebo chcete prezentovat své nápady široké veřejnosti a uvažujete o tom, jak se co nejlépe dostat lidem pod kůži? Reklama v televizi nebo novinách je drahá, neefektivní a hlavně krátkodobá. Jedním z hlavních marketingových kanálů je kvalitní webová prezentace, která...
homepage.png
„Pomocí webu jsem chtěl předat zkušenosti ostatním pěstitelům masožravek,“ říká tvůrce webových stránek o masožravých rostlinách mrjs.iplace.cz a mrjs.shop1.cz Jakub Štěpán.
Na internetové síti existuje celá řada fungujících webových stránek, s kterými si jejich tvůrce nedal vůbec žádnou práci, a podle toho také vypadají. Na druhé straně naštěstí existuje nepřeberné množství těch opravdu kvalitních webů, které jsou přitažlivé nejen na pohled, ale každý se v nich přirozeně orientuje, a proto se také rád na tyto stránky vrací. Mezi kvalitně propracované a přehledné weby patří také stránky mrjs.iplace.cz a mrjs.shop1.cz, které vytvořil Jakub Štěpán pomocí redakčního systému Webgarden.
Naučíme se vkládat zboží a nakonec si ukážeme několik vylepšení...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one