Společnost Google oznámila, že od 1. října 2015 bude postihovat veškeré webové stránky, které nebudou mít souhlas koncového uživatele s používáním souborů cookie na jejich stránkách. Tento požadavek je zanesen i ve směrnicích Evropského parlamentu a Rady 2002/58/ES, které ale nejsou v českém právu zcela implementovány. Přesto, že je situace značně nepřehledná a nikdo vás nyní za absenci souhlasu s cookies nemůže postihnout, má Webgarden pro své uživatele jednoduché řešení.
Měření konverzí na Heureka.cz se od 1. září 2015 mění. Pro využívání této služby je potřeba změnit speciální skript. Uživatelé Webgarden žádný skript měnit nemusí. Naši programátoři se o to postarali.
Naši programátoři tomu říkají persistentní přihlášení. Všem, kteří si na Webgarden spravují své stránky po svém a "persistentí přihlášení" jim nic neříká, to ale celkem usnadnilo práci. Už se nemusíte neustále přihlašovat, nyní stačí při přihlášení kliknout na "Neodhlašovat".
Už žádné zdlouhavé vyplňování čísla účtu, banky, variabilních symbolů, částky a dalších informací pro zaplacení služeb na Webgarden. Nyní dostanete ke každému bankovnímu převodu unikátní QR kód, kterým můžete okamžitě zaplatit. Stačí mít na svém chytrém telefonu nainstalovanou mobilní aplikaci své banky.
Uživatelé s tarifem Gold nebo Platinum si mohou svůj e-mail na Webgarden pohodlně spravovat přes různé externí e-mailové služby. Abychom Vám ukázali, jak si jednoduše propojit e-mail na Webgarden s jinou službou, vybrali jsme pro Vás Mozilla Thunderbird, se kterou máme velice dobré zkušenosti a u nás v kanceláři ho používáme skoro všichni.
Live chat je populární způsob, jak nabídnout zákazníkům online podporu a okamžitě tak zodpovědět jejich případné otázky. Používání live chatu je jednoduché pro návštěvníky i majitele stránek a oproti jiným formám komunikace má mnoho výhod.
Představujeme dvě novinky týkající se tvorby Menu na Webgarden. První a zásadní změnou je nová možnost vytvářet Menu z jakýchkoliv rubrik, které mají podrubriky. Do teď to bylo možné jen z kořenových rubrik.
Již 9 let inspiruje Webgarden své uživatele k tvorbě webových stránek.
Od 1. ledna 2015 se na některé zboží vztahuje druhá snížená hladina DPH 10 %.
I letos jsme pro vás připravili šest nových vánočních vzhledů, kterými můžete ozdobit svůj web. Vyberte si a nastavte v administraci svých stránek pod záložkou Vzhled.
Jednou ze základních úprav webu je i změna fontu. Kromě barvy a velikosti máte možnost změnit i font samotný. Pokud vám nestačí základní nabídka, rozšiřte si ji o fonty z knihovny Google Fonts. Ukážeme vám, jak na to.
Fotografie se staly nedílnou součástí webu a velice často je seskupujeme do alb. Trendem posledních let jsou tzv. masonry galerie a my si v tomto článku si ukážeme, jak takové fotogalerie vytvořit.
gallery_1b_alaska.png
Donedávna se při vygenerování faktury nevyplňovaly v hlavičce fakturační údaje kupujícího. Nyní si fakturační údaje kupujícího můžete vyplnit sami a my Vám zde ukážeme jak na to.
Do nastavení e-shopu přidali položku pro přidání odkazu na obchodní podmínky. Zde stačí odkázat na dokument s podmínkami a ten se pak nakupujícímu zobrazí během nákupního procesu.
Zopim je služba vhodná pro eshopy nebo firemní stránky, která umožňuje rychlý kontakt formou chatu mezi návštěvníky webu a Vámi.
janda_01.JPG
„Na Webgarden jsem si mohl udělat stránky přesně podle svých potřeb a představ," tvrdí kanoista Tomáš Janda, který na mistrovství Evropy 2015 získal krásné 4. místo. Přečtěte si o tom, jakou roli hraje web v životě sportovce. 
Nově se v administraci zobrazuje v pravém horním rohu ikona otazníku, která slouží jako kontextová nápověda.
superhinty_1b.png
vshosting.jpg
Dostali jsme pozvání od ředitele společnosti VSHosting Damira Špoljariče navštívit jejich datacentrum v areálu TTC TECHKOM, kde máme naše servery a dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí o tom, jak takové datacentrum funguje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one